Tétel

Kikiáltási ár:

10 000 Ft

Leírás:

[Cobbett, William (1763-1835)] Cobbet Vilhelm: A' protestans reformátio' historiája Angliában 's Irlandban. Polgártársai felvilágosítására folyó levelekben írta: - -. Nagyvárad, 1834, Tichy János, 4+162+2+123+3 p. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen és a borítón kis sérülésekkel, foltos lapokkal, Lajcsák Ferenc (1772-1843) váradi püspökre utaló bejegyzésel az elülső szennylapon.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nk