Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 41

Csepregi Pál - Zilai János - Bodor János: 88 színes oldal a szőlőfajtákról. Bp., 1980, Mezőgazdasági Kiadó. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, viseltes borítóval, hullámos lapokkal.
20236.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Schäffer László (szerk.): Süteményeskönyv. (Minikönyv). Bp., 2001, Fővárosi Gázművek. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
20237.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1980 Café Restaurant New York Hungária, 6 db diafilm, német és angol nyelven.
20238.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1935 Becsüld meg a trágyát! Tudnivalók az istállótárgya helyes kezeléséről. Szerk.: Mikes Ferenc. A "Jó Gazda" Önművelő sorozata 1. szám. Bp., 1935., Mikes Értérkép, 25 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés.
20239.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
11

Váncza sütőpor - A mi süteményes könyvünk. Gyakorlati útmutatások a torták, mignonok és mindenféle sütemények helyes elkészítésére és díszítésére. Bp., 1928, Váncza és Társa, 80 p. (A 67-78. oldalak hiányoznak). Második kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval és gerinccel.
20240.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Cey-Bert Róbert Gyula: A bor vallása. Bp., 2002, Paginarium. Színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
20241.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

2 db szakácskönyv: Horváth Ilona: Szakácskönyv. Háztartási tanácsadó. Bp., 1957, Kossuth. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, a hátsó kötéstábla foltos, helyenként lapszéli ázásnyomokkal. + Tarján Róbert: Diétás szakácskönyv. Bp., 1957, Kossuth. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kopottas gerinccel.
20242.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Kövi Pál: Erdélyi lakoma. Bp.,1980, Corvina. Második, átdolgozott és javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban.
20243.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Erdélyi Lajosné: Rakjuk el télire! Gyümölcsök, zöldségek házi tartósítása. Bp., 1983, Mezőgazdasági Kiadó. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón és a gerincen kis sérülésekkel.
20244.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Schirilla György: Vegetáriánus könyv. - - receptjeivel. Bp.,1990., HungariaSport. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
20245.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Dlusztus Imre: Magyar borászok - Árvay János. Pécs, 2004, Alexandra. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Dlusztus Imre (1960- ) által Keszthelyi-Szabó Gábor (1953- ) gépészmérnök, a Szegedi Tudományegyetem rektora (2003-2010) részére dedikált példány.
20246.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20247.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft