Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 41

20224.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Fehér Béla - Gálffy Zsuzsanna: Kakastaréj. Írások a magyar konyháról. Culinaria Hungarica. Bp., 2002, Kortárs. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20225.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

20226.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Dr. Krébecz Jenő: Gombaatlasz. Kétszáz közép-európai nagygomba. Bp., 1988, Pallas. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
20227.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Rosenberg László: A diétás beteg szakácskönyve. Változatos étrendek. I. köt.: A gyomor-, a bélbetegségek és az epekő diétái. Dr. Hetényi Géza előszavával. Bp., é.n., Novák Rudolf és Társa. Kiadói papírkötés, a hátsó borító sérült.
20228.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hölbling, Ludwig: Die Rillensaat der Körnerfrüchte mittelst der Rillen- (Scheiben-) Walze in 3,4,5, 6 zölliger Reihen-Entfernung [...] Wien, 1855, szerzői kiadás, 29+(1) p.+ 1 (kihajtható) t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, kissé foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzőkkel, felvágatlan példány.
20229.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Z. Tábori Piroska: Készüljünk a télre. Időszerű tanácsok a magyar háziasszony számára. Összeállította: - -. Bp.,(1940),Singer és Wolfner, 3-99+1 p. Átkötött egészvászon-kötés.
20230.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Venesz József: Ételkészítés a vendéglátóiparban. Bp., 1968, Közgazdasági és Jogi. Kiadói nyl-kötés, foltos borítóval, foltos lapokkal.
20231.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

[Angol nyelvű mezőgazdasági kolligátum] U. S. Department of Agriculture - Farmers' Bulletin No. 201-225. [Egy kötetben.] Washington, 1904, Government Printing Office. Egészvászon-kötésben, kissé deformált borítóval és gerinccel, néhány sérült, kijáró lappal, ázásnyomokkal, intézményi bélyegzőkkel.
20232.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Rosenberg László: A diétás beteg szakácskönyve. Változatos étrendek. V. köt.: A lázas betegségek, bőrbetegségek és a terhesség diétái, aggkori diéta. Dr. Hetényi Géza előszavával. Bp., é.n., Novák Rudolf és Társa. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
20233.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Czapáry Bertalan: Virágtenyésztés I. rész: Lakásunk virágai. Köztelek Olcsó Könyvtára VI. évf. 3-4. füzet. Bp., 1914, Országos Magyar Gazdasági Egyesület Könyvkiadóvállalata (Pátria-ny.), 118+(2) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, hiányos gerinccel, a tűzéstől különvált elülső borítóval, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
20234.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Csepregi Pál: A szőlő metszése. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó. Negyedik, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval.
20235.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft