Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 61

Kubinszky Ernő-Szél György: A kutya. Bp., 1956., Mezőgazdasági. Szövegközti fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon kötés.
20316.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

20317.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Brencsán János: Orvosi szótár. Idegen orvosi kifejezések magyarázata. Bp., 1978, Terra. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón némi kopással.
20318.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

20319.

Kikiáltási ár:
800 Ft

20320.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

20321.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20322.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

20323.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Halasy-Nagy József: Ember és világ. Bp., é. n. , Kir. Magy. Egyetemi Nyomda, 251 p. Kiadói félvászon-kötésben
20324.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

20325.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Dr. Cseplák György: Árulkodó ujjnyomok. Vallatóra fogott kőkori cserepek. Hn., 2005, Semmelweis. Színes képekkel és diagramokkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval.
20326.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20327.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft