Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 61

20328.

Kikiáltási ár:
200 Ft
0,54
0,63

Dr. Kamarás János: Hallgatódzás a szív felett - 1-2 kötet (Egyetemi segédtankönyv). Bp., 1965 Medicina Könyvkiadó, 6 db hanglemez melléklettel. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval, kiadói tékában
20329.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

20330.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20331.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

20332.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20333.

Kikiáltási ár:
200 Ft
0,54
0,63

20334.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Fodor Ferenc: Általános gazdasági földrajz. A gazdasági élet földrajzi tényezői. Bp.,én., Athenaeum, 230+2 p. Átkötött félvászon-kötés.
20335.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

20336.

Kikiáltási ár:
800 Ft

20337.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Poronyi Zoltán ? Fleck Alajos: Pühler Geometria Practicája 1563-ból Facsimile kiadás    (Pühler Geometriájának magyar nyelvű szövege Petrovich Ede fordítása alapján készült.) Pécs, 1974. Pécsi Geodéziai és Térképészeti Vállalat. 271 p., 49 t. (részben színes). Készült 600 példányban. Szövegközti rajzokkal gazdagon illusztrálva. Az előzéklapon ajándékozási bejegyzés, hozzá a készítő geodéziai vállalat levele. Kiadói egészbőr kötésben, eredeti nyl védőborítóval. Szép példány.
20338.

Poronyi Zoltán ? Fleck Alajos: Pühler Geometria Practicája 1563-ból Facsimile kiadás (Pühler Geometriájának magyar nyelvű szövege Petrovich Ede fordítása alapján készült.) Pécs, 1974. Pécsi Geodéziai és Térképészeti Vállalat. 271 p., 49 t. (részben színes). Készült 600 példányban. Szövegközti rajzokkal gazdagon illusztrálva.
Az előzéklapon ajándékozási bejegyzés, hozzá a készítő geodéziai vállalat levele. Kiadói egészbőr kötésben, eredeti nyl védőborítóval. Szép példány.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Delafaye, Georg.: Principes de chirurgie. fpar M. George Delafaye, Professeur & Démonstrateur Royal en Chirurgie ... Paris, 1761. Priviligé du Roi. 552p. Korabeli, aranyozott, bordázott egészbőr kötésben. Korai ritka orvostudományi munka.
20339.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft