Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 61

20292.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dr. Balogh Géza: Tanulmányok a neurologia és a psychiatria köréből 1924-1926. 1926, Pápai Ernő Műintézete, papírkötés.
20293.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Dr. Cserey Adolf: Rovargyűjtő. Stampfel-féle Tudományos Zsebkönyvtár 76. Pozsony-Bp., 1901, Stampfel Károly,(Wigand-ny.), 57+5 p. Kiadói papírkötésben, a gerincen kis sérülésel.
20294.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Dr. Cserey Adolf: Bogárhatározó. Stampfel-féle Tudományos Zsebkönyvtár 96-98. Pozsony-Bp., 1901, Stampfel Károly,(Wigand-ny.), 220+4 p.+IV t. Kiadói papírkötésben, a gerincen kis sérülésel.
20295.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

20296.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Szinák János - Veress István: Nagy kutyakönyv. Három könyv egy kötetben. A kutya tartása, tenyésztése, nevelése. A kutya betegségei. A világ kutyafajtái. 2000, Dunakanyar, kissé kopott egészvászon kötés.
20297.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Jendrássik Ernő: dr. Jendrássik Jenő hátrahagyott iratai. Bp., 1891. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. 167 + (6)p. Kiadói aranyozott vászonkötésben
20298.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1913-1922 Földrajzi Közlemények XLI. köt. X. füzet, XLVI. köt. IV-V. füzet, L. köt. I-V. füzet. (3 db). Bp., 1913-1922, Magyar Földrajzi Társaság. Kiadói papírkötés, változó, sérült állapotban, az egyik szétváló fűzéssel.
20299.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

20300.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

20301.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

20302.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

20303.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft