Szinák János - Veress István: Nagy kutyakönyv. Három könyv egy kötetben. A kutya tartása, tenyésztése, nevelése. A kutya betegségei. A világ kutyafajtái. 2000, Dunakanyar, kissé kopott egészvászon kötés.