19241.
Lezárult 483. Gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
3 000 Ft
Maróczy, Géza: Paul Morphy. Sammlung der von ihm gespielten Partien mit ausführlichen Erläuterungen. Leipzig, 1909, Veit & Comp., XV+(1)+436 p. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, minimálisan sérült borítóval, néhány lapon kisebb folttal, egy-két sérült, javított lappal, helyenként ceruzás bejegyzésekkel, a címlapon leragasztott tulajdonosi bejegyzéssel.