Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 32

19235.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Bachmann, Ludwig: Schachjahrbuch 1897. Siebentes Bändchen der geistreichen Schachpartien alter und neuer Zeit. Eine vollständige Uebersicht der Schach-Ereignisse des Jahres 1897 nebst einer Auswahl der schönsten Partien aus den Turnieren und Einzelkämpfen und einer Sammlung eleganter Aufgaben aus den Problemturnieren dieses Jahres. Ansbach, 1898, C. Brügel & Sohn, 2 sztl. lev.+ IV+126 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, a borítón némi kopással, néhány kissé foltos lappal.
19236.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Sharyn Weiss - Doni Tamblyn: Humoros tréninggyakorlatok nagykönyve Z-Press Kiadó, 2002 280p. Kiadói papírkötésben
19237.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

19238.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

19239.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

8 db sakk témájú könyv, magyar ill. orosz nyelven, közte egy Adorján András (1950-2023) nemzetközi nagymester, sakkolimpiai bajnok, sakk versenybíró, szakíró által dedikált. Vegyes állapotban.
19240.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Maróczy, Géza: Paul Morphy. Sammlung der von ihm gespielten Partien mit ausführlichen Erläuterungen. Leipzig, 1909, Veit & Comp., XV+(1)+436 p. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, minimálisan sérült borítóval, néhány lapon kisebb folttal, egy-két sérült, javított lappal, helyenként ceruzás bejegyzésekkel, a címlapon leragasztott tulajdonosi bejegyzéssel.
19241.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Prof. Dr. Richard Kirsch: Sportmassage. Berlin, Sportverlag. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
19242.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Tenisz versenyszabályok. Bp., 1951, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval, a hátsó borítón ceruzás firkákkal. + Az asztalitenisz szabályai. Bp., 1954, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Megjelent 2100 példányban.
19243.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

David Beckham. Futball, család, hírnév. Tom Watt közreműködésével. Ford.: Odze György, Dénes Tamás. Bp., 2003, Saxum. Kiadói papírkötés.
19244.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

19245.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Kemény Andor: A túracsónak vadevezősök kézikönyve. A szerző, Kemény Andor által DEDIKÁLT példány! Bp., 1930., Szerzői, (Karcag, Kertész József-ny.), III+134 p. 2. kiadás. Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés.
19246.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft