Fazekas Mihály: Ludas Matyi. Békéscsaba, 1917, Amatőr Tevan-Kiadás, ki... https://www.darabanth.com/hu/483-Gyorsarveres/483.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~2000138/Fazekas-Mihaly-Ludas-Matyi-Bekescsaba-1917-Amator-Tevan-Kiadas-kisse-kopott-aranyozott~II3303354
3303354
20856
483
Leírás: Fazekas Mihály: Ludas Matyi. Békéscsaba, 1917, Amatőr Tevan-Kiadás, kissé kopott aranyozott egészvászon kötés, sérült karton védőtokban, benne Divéky József (1887-1951) fametszeteivel, Tevan Andor (1889-1955) ex librisével. Megjelent 300 példányban, 121. számozott példány.
: nk