https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Üvegtárgyak

Tételek száma: 349

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Verrerie Schneider Art Deco váza. Többrétegű, savmaratott, narancs színű öntött üveg váza Art Deco motívumokkal Francia, 1927-28 körül Jelzett: Charder és gravírozott: Le Verre Francais. Szép állapotban. m: 25,5 cm
1
11555.

Verrerie Schneider Art Deco váza. Többrétegű, savmaratott, narancs színű öntött üveg váza Art Deco motívumokkal Francia, 1927-28 körül Jelzett: Charder és gravírozott: Le Verre Francais. Szép állapotban. m: 25,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
596,21
EUR
,
714,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Peák István: Mária a kisdeddel. Tiffany üveg, jelzett, hátoldalán certifikációval, keretben. 25x19 cm (keretezett méret: 37x30 cm)
1
11556.

Peák István: Mária a kisdeddel. Tiffany üveg, jelzett, hátoldalán certifikációval, keretben. 25x19 cm (keretezett méret: 37x30 cm)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
EUR
,
324,68
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ajka Crystal kristály bika figura talpazaton. Jelzett, eredeti dobozában, hibátlan, 15x10x12 cm /// Ajka Crystal crystal bull figure on a base. Marked, in its original box, flawless, dimensions: 15x10x12 cm.
1
11557.

Ajka Crystal kristály bika figura talpazaton. Jelzett, eredeti dobozában, hibátlan, 15x10x12 cm /// Ajka Crystal crystal bull figure on a base. Marked, in its original box, flawless, dimensions: 15x10x12 cm.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
38,96
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Nagy Murano üveg váza Formába öntött, anyagában színezett, hibátlan 30 cm
1
11558.

Nagy Murano üveg váza Formába öntött, anyagában színezett, hibátlan 30 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
58,44
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Vén Edit (1937-): Üveg kompozíció, jelzés nélkül. 30x20 cm
1
11559.

Vén Edit (1937-): Üveg kompozíció, jelzés nélkül. 30x20 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
58,44
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Antik talpas üveg pohár, 2 db. Kézzel festett virág dekorral, formába öntött. Egyik talpán csorbult. M: 17,5 cm / Antique glass, 2 pcs, hand painted, one of the damaged at the bottom
1
11560.

Antik talpas üveg pohár, 2 db. Kézzel festett virág dekorral, formába öntött. Egyik talpán csorbult. M: 17,5 cm / Antique glass, 2 pcs, hand painted, one of the damaged at the bottom

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
EUR
,
35,71
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nagyméretű, bíborpácolt kristály kínáló. Jelzett, hibátlan, d: 25 cm, m: 22 cm
1
11561.

Nagyméretű, bíborpácolt kristály kínáló. Jelzett, hibátlan, d: 25 cm, m: 22 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
EUR
,
30,84
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hegedűs Erzsébet iparművész üveg kínáló. Jelzett, hibátlan, 14x10 cm
1
11562.

Hegedűs Erzsébet iparművész üveg kínáló. Jelzett, hibátlan, 14x10 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
EUR
,
48,70
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nagyméretű limonádés kancsó. Csiszolt kristály, ezüstözött szerelékkel, m: 29 cm
1
11563.

Nagyméretű limonádés kancsó. Csiszolt kristály, ezüstözött szerelékkel, m: 29 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
EUR
,
45,45
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Horváth Márton (1941-2013): Karkötő és nyaklánc szett. Színezett üveg, jelzés nélkül, proveniencia: az alkotó ajándéka.
1
11564.

Horváth Márton (1941-2013): Karkötő és nyaklánc szett. Színezett üveg, jelzés nélkül, proveniencia: az alkotó ajándéka.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
58,44
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Murano jelzéssel krémes színezésű váza, m: 16,5 cm
1
11565.

Murano jelzéssel krémes színezésű váza, m: 16,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,97
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Cenedese jelzéssel: Savmaratott váza, m: 28 cm
1
11566.

Cenedese jelzéssel: Savmaratott váza, m: 28 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,99
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz