https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Üvegtárgyak Tételek száma: 349
Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Katalógusszám szerint növekvő
Katalógusszám szerint csökkenő
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
12
24
48
72
2867225
11555
482
0
220000
Glass-objects
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Verrerie Schneider Art Deco váza. Többrétegű, savmaratott, narancs színű öntött üveg váza Art Deco motívumokkal Francia, 1927-28 körül Jelzett: Charder és gravírozott: Le Verre Francais. Szép állapotban. m: 25,5 cm
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
2937662
11556
482
0
100000
Glass-objects
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Peák István: Mária a kisdeddel. Tiffany üveg, jelzett, hátoldalán certifikációval, keretben. 25x19 cm (keretezett méret: 37x30 cm)
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
3214174
11557
482
0
12000
Glass-objects
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Ajka Crystal kristály bika figura talpazaton. Jelzett, eredeti dobozában, hibátlan, 15x10x12 cm /// Ajka Crystal crystal bull figure on a base. Marked, in its original box, flawless, dimensions: 15x10x12 cm. 3278392
11558
482
0
18000
Glass-objects
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Nagy Murano üveg váza Formába öntött, anyagában színezett, hibátlan 30 cm 2659635
11559
482
0
18000
Glass-objects
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Vén Edit (1937-): Üveg kompozíció, jelzés nélkül. 30x20 cm 2373098
11560
482
0
11000
Glass-objects
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Antik talpas üveg pohár, 2 db. Kézzel festett virág dekorral, formába öntött. Egyik talpán csorbult. M: 17,5 cm / Antique glass, 2 pcs, hand painted, one of the damaged at the bottom 2996439
11561
482
0
9500
Glass-objects
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Nagyméretű, bíborpácolt kristály kínáló. Jelzett, hibátlan, d: 25 cm, m: 22 cm 3295457
11562
482
0
15000
Glass-objects
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Hegedűs Erzsébet iparművész üveg kínáló. Jelzett, hibátlan, 14x10 cm 3293713
11563
482
0
14000
Glass-objects
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Nagyméretű limonádés kancsó. Csiszolt kristály, ezüstözött szerelékkel, m: 29 cm 3282928
11564
482
0
18000
Glass-objects
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Horváth Márton (1941-2013): Karkötő és nyaklánc szett. Színezett üveg, jelzés nélkül, proveniencia: az alkotó ajándéka. 3230144
11565
482
0
8000
Glass-objects
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Murano jelzéssel krémes színezésű váza, m: 16,5 cm 3187525
11566
482
0
4000
Glass-objects
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Cenedese jelzéssel: Savmaratott váza, m: 28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
További oldal navigáció Aukciósház
Cím:
1061 Budapest, Andrássy út 16.
Levelezési cím:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Email
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Nyitva tartás:
Hétfő: 12-17
Keddtől Szerdáig: 10-17
Csütörtök: 10-19
Péntek: zárva
Hétvége: zárva
© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva
Vásárlás folytatása
 
Pénztárhoz