Üvegtárgyak Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3217303
11567
482
Glass-objects
Legras felirattal savmaratott anyagában színezett váza, m: 17 cm 3234462
11568
482
Glass-objects
Murano jelzéssel anyagában buborékos design váza, m: 24 cm 3045694
11569
482
7500
Glass-objects
Erdélyi? antik üveg kosár, anyagában színezett, hutaüveg. XIX. sz. Hibátlan 17 cm 3165493
11570
482
Glass-objects
cca 1960 Cseh irizáló felületű tulipánváza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 43 cm 2807359
11571
482
Glass-objects
1989 Moszkva, orosz feliratos üveg váza, fém talppal, kopott, m: 29 cm 2911693
11572
482
Glass-objects
Négyoldalas modern üveg hasáb padlóváza, minimális kopással, jelzés nélkül, m: 41,5 cm 3293025
11573
482
Glass-objects
Szecessziós italkiöntő, fém szerelékkel, kopással, m: 26,5 cm 3230118
11574
482
Glass-objects
Murano jelzéssel anyagában színezett buborékos kaspó, hibátlan, m: 16,5 vm 3229918
11575
482
Glass-objects
Üveg asztali lámpa, rózsaszín testtel, többrétegű narancsszínű búrával, m: 27 cm 3274611
11576
482
Glass-objects
Karcag Berekfürdői krakléüveg uránüveg váza, szájánál pattogzással, m: 26 cm 3255311
11577
482
8500
Glass-objects
Murano kéken színezett üvegszál rátétes anyagában krémesen színezett váza, m: 27 cm 3163585
11578
482
3400
Glass-objects
Murano levélnehezék. Öntött üveg, belső virágcsokor felépítménnyel, jelzés nélkül, kis kopással, m: 9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft