Kerámiák Tételek száma: 177
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3215856
11135
482
4200
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi (1943-) asztaldísz, jelzett, 15x15 cm 3295267
11136
482
Art-ceramics
Buday Ágota éneklő nő és lány csokorral figurák. Képcsarnokos címkékkel, kis sérülésekkel, m: 25-30 cm 3295522
11137
482
5500
Art-ceramics
Dümler & Breiden iparművész kínálótál, jelzett, 30x22 cm 3295517
11138
482
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalat váza, jelzett, m: 27 cm 3295515
11139
482
3400
Art-ceramics
Saint Jean Bretagne kancsóváza, jelzett, m: 13 cm 3295510
11140
482
3400
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalat irizáló váza, jelzett, m: 19,5 cm 3295508
11141
482
3800
Art-ceramics
Tófej kétszájú váza, m: 13,5 cm 3295506
11142
482
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi narancs-fehér váza, jelzett, m: 19,5 cm 3295497
11143
482
4200
Art-ceramics
Ugrasztott mázas váza, jelzés nélkül, m: 31 cm 3295494
11144
482
4200
Art-ceramics
Német ugrasztott mázas váza, jelzett, m: 16 cm 3295480
11145
482
5500
Art-ceramics
Király Károly hólyagos váza, jelzett, m: 16,5 cm 3295483
11146
482
4400
Art-ceramics
Erdélyi István: Retro váza. Jelzés nélkül, m: 16,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft