Kerámiák

Tételek száma: 177

Kerezsi Gyöngyi (1943-) asztaldísz, jelzett, 15x15 cm
11135.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,64

Buday Ágota éneklő nő és lány csokorral figurák. Képcsarnokos címkékkel, kis sérülésekkel, m: 25-30 cm
11136.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,23

Dümler & Breiden iparművész kínálótál, jelzett, 30x22 cm
11137.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,86

Iparművészeti Vállalat váza, jelzett, m: 27 cm
11138.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,69

Saint Jean Bretagne kancsóváza, jelzett, m: 13 cm
11139.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
11,04

Iparművészeti Vállalat irizáló váza, jelzett, m: 19,5 cm
11140.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
11,04

Tófej kétszájú váza, m: 13,5 cm
11141.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
12,34

Kerezsi Gyöngyi narancs-fehér váza, jelzett, m: 19,5 cm
11142.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,69
18

Ugrasztott mázas váza, jelzés nélkül, m: 31 cm
11143.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,64

Német ugrasztott mázas váza, jelzett, m: 16 cm
11144.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,64

Király Károly hólyagos váza, jelzett, m: 16,5 cm
11145.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,86

Erdélyi István: Retro váza. Jelzés nélkül, m: 16,5 cm
11146.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
14,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft