Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 21

19407.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

19408.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

19409.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Zachar József: Csaták, hadvezérek, katonák a XVIII. században. Bp., 1990, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
19410.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Pavel Luknyickij: Magyar napló. 1944. november 1945 április. Bp., 1980., Kossuth - Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19411.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ujvári Mihály: Egy évszázad a katonai ruházati ellátás szolgálatában. Bp., 2009, HM Hadtörténeti Intézet és Múzeum, 175 p. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19412.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

19413.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

David Baker: Adolf Galland, a Luftwaffe leghíresebb vadászpilótája. Ford.: Vágó Tímea. 20. Századi Hadtörténet. Debrecen, 1997, Hajja & Fiai. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19414.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Bona Gábor: Tábornokok és törzstisztek a szabadságharcban 1848-49. Bp., 1983, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19415.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft