Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 21

19395.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

A magyar nemzet aranykönyve 1914-1918. József főherceg és Szurmai Sándor báró előszavával Bp., 2018, Pytheas, félbőr kötés, jó állapotban. Az 1921-es kiadás reprintje.
19396.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Turcsányi Károly: Nehéz harckocsik. Összehasonlító értékelések, műveleti alkalmazások és a magyar TAS tervezése. (Nagykovácsi, 2008), Puedlo. Kiadói kartonált papírkötés.
19397.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

II. sz. pótfüzet a m. kir. Hadilevéltár anyagának áttekintéséhez. (2x) + Hadtörténelmi közlemények VII. évf. III. füzet
19398.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

19399.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Móricz Lajos: Békében és háborúban. Egy magyar katonatiszt emlékei a XX. század nyolc évtizedéről. Bp., 2000, magánkiadás. Kiadói papírkötés. + Lőrincz Kálmán: Menetben. Egy katona gondolatai. Bp., 2009, HM Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Kiadói papírkötés.
19400.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Hollósy-Kuthy László: Don, Torda, Kárpátok. Háborús szerepléseim és élményeim. (Fahrwangen), é.n., Gilde Verlags- und Halndels-GmbH - Duna Kiadóvállalat. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés.
19401.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

19402.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

A Hadtörténeti Múzeum és a Hadtörténelmi Levéltár kiadványai, össz. 7 db: Hazatért gyűjtemények. Kiállítás a Hadtörténeti Múzeumban.; Tarsoly. Vezérlő kalauz, különféle traktátumok. (2 db); Ada acta. A Hadtörténelmi Levéltár évkönyve. (1998., 1999., 2000., 2002.) Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
19403.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

19404.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

19405.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Heinz Schröter: Stalingrad. "...bis zur letzten Patrone." Lengerich, é.n., Kleins Druck- und Verlagsanstalt GmbH. Német nyelven. Fekete-fehér képekkel, fotókkal, térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, előzéklapon és címlapon néhány kevés apró folttal, jó állapotban.
19406.

Heinz Schröter: Stalingrad. "...bis zur letzten Patrone." Lengerich, é.n.,
Kleins Druck- und Verlagsanstalt GmbH. Német nyelven. Fekete-fehér képekkel, fotókkal, térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, előzéklapon és címlapon néhány kevés apró folttal, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft