Kriegsjahr 1916. Den heldenmütigen Vaterlandsverteidigern am Namenstage unseres Kaisers gewidmet vom Kriegsfürsorgeamt Bozen-Gries. Offizielle Karte für Rotes Kreuz, Kriegsfürsorgeamt, Kriegshilfsbüro Nr. 568. / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, Franz Joseph I of Austria s: Egger-Lienz (EB)
Vorpostengefecht im Hochgebirge. Offizielle Karte für Rotes Kreuz Kriegsfürsorgeamt Kriegshilfsbüro Nr. 177. / WWI K.u.K.Austro-Hungarian military art postcard (kopott sarkak / worn corners)
1916 Weltkrieg 1914-1916 - K.u.K. Inft.-Regt. Kaiser Wilhelm Nr. 34. Verlag K.u.K. Kmdo. der 27. Inf. Trp. Dion. / A tiszta jövedelem a Kárpátokban elpusztított falvak újjáépítésére és a második hadsereg legénységi özvegyei és árvái alapítványára fordíttatik / WWI Austro-Hungarian military art postcard, support fund s: Hans Larwin (kopott élek / worn edges)
9/11. század állása a Láposon. 9-es honvédek felvétele 16. sz. 1918. A tiszta jövedelem a 9-es özvegy- és árva-alap javára fordíttatik / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military
~1941 Ruszkiczay-Rüdiger Imre (1889-1957) vezérezredes egy pilótát tüntet ki a második világháborúban / WWII Hungarian military, Imre Ruszkiczay-Rüdiger colonel general honoring a pilot. photo (fl)
1941 Ruszkiczay-Rüdiger Imre (1889-1957) vezérezredes látogatása egy hajón sebesült katonákkal és magas rangú tisztekkel a második világháborúban / WWII Hungarian military, visit of Imre Ruszkiczay-Rüdiger colonel general in a ship full of injured soldiers. photo (fl)