Motívumok

Tételek száma: 1234

1911 Das Blutgericht von Frankenburg / Frankenburg Dice Game, hanged people. Verein Freie Schule Nr. 7. Im Zeichen der Religion s: E. Kutzer (EK)
42651.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kriegsjahr 1916. Den heldenmütigen Vaterlandsverteidigern am Namenstage unseres Kaisers gewidmet vom Kriegsfürsorgeamt Bozen-Gries. Offizielle Karte für Rotes Kreuz, Kriegsfürsorgeamt, Kriegshilfsbüro Nr. 568. / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, Franz Joseph I of Austria s: Egger-Lienz (EB)
42652.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

Vorpostengefecht im Hochgebirge. Offizielle Karte für Rotes Kreuz Kriegsfürsorgeamt Kriegshilfsbüro Nr. 177. / WWI K.u.K.Austro-Hungarian military art postcard (kopott sarkak / worn corners)
42653.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

1938 A támadás előtt / Vor dem Angriff / WWII German military s: Lothar-Günther Buchheim + So. Stpl (EK)
42654.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,99

1916 Katonai karácsonyi üdvözlőlap. Portofrei! Hermes Druckerei / WWI military Christmas greetings card s: Offner (kopott sarkak / worn corners)
42655.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

Tápiószele, első világháborús katonák csoportképe a vasútállomáson. Foto Szélessy / WWI Austro-Hungarian soldiers, train station. photo
42656.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
5,84

Első világháborús katona lóháton / WWI Austro-Hungarian soldier on horseback. photo
42657.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
5,84

1942 Karácsonya Harcoló honvédeinké és hozzátartozóiké; levente szimbólumokkal, hajtható lap / WWII Hungarian military Christmas greeting with paramilitary youth organisation's symbols (non PC) (EK)
42658.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

1916 Weltkrieg 1914-1916 - K.u.K. Inft.-Regt. Kaiser Wilhelm Nr. 34. Verlag K.u.K. Kmdo. der 27. Inf. Trp. Dion. / A tiszta jövedelem a Kárpátokban elpusztított falvak újjáépítésére és a második hadsereg legénységi özvegyei és árvái alapítványára fordíttatik / WWI Austro-Hungarian military art postcard, support fund s: Hans Larwin (kopott élek / worn edges)
42659.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,99

9/11. század állása a Láposon. 9-es honvédek felvétele 16. sz. 1918. A tiszta jövedelem a 9-es özvegy- és árva-alap javára fordíttatik / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military
42660.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,99

~1941 Ruszkiczay-Rüdiger Imre (1889-1957) vezérezredes egy pilótát tüntet ki a második világháborúban / WWII Hungarian military, Imre Ruszkiczay-Rüdiger colonel general honoring a pilot. photo (fl)
42661.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19,48

1941 Ruszkiczay-Rüdiger Imre (1889-1957) vezérezredes látogatása egy hajón sebesült katonákkal és magas rangú tisztekkel a második világháborúban / WWII Hungarian military, visit of Imre Ruszkiczay-Rüdiger colonel general in a ship full of injured soldiers. photo (fl)
42662.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19,48

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft