Z. Zorkóczy József hadnagy verse. Tábori posta - A tiszta jövedelem a besztercebányai 16. honvéd gyalogezredbeli elesett hősök özvegyei és árvái javára fordittatik. 4. sz. Kapható Székely és Illésnél Ungvárt / WWI K.u.k. military field post (EK)
Z. Zorkóczy József hadnagy verse. Kottás tábori posta - A tiszta jövedelem a besztercebányai 16. honvéd gyalogezredbeli elesett hősök özvegyei és árvái javára fordittatik. 5. sz. Kapható Székely és Illésnél Ungvárt / WWI K.u.k. military field post, music sheet (EM)
1926 Magyar katonai humoros művészlap. Kiadja a Ludovika Akadémia Levente-köre / Hungarian military art postcard + "Nemzetközi vásár Budapest 1926. ápr. 17-26" So. Stpl s: Szabó (fl)
1916 Moscow, Moscou; Monument des combattants tombés á Plevna / a plevnai ostrom emlékműve / monument of the Siege of Plevna, Russo-Turkish War + So. Stpl (Rb)
Auguszta főhercegnő Ő csász. és kir. Fensége védnöksége alatt álló 40-ik honvéd-gyaloghadosztály özvegy- és árva-alapja javára. kihajtható képeslap / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, support fund of the 40th Infantry Regiment. folding card (EK)
Gefreiter, Titular-Korpolar Eduard Lux, von der 9. Kompagnie des schlesischen Infanterie-Regimentes Nr. 1., treibt mit zwei Kameraden dreizehn gefangene Russen zum eigenen Brigadekommando, nachdem er seine Gefangenen mit Riemenzeug an die Lafetten zweier russischer Maschinengewehre gespannt hatte. Aus dem goldenen Buche der Armee Serie V. Offizielle Karte für Rotes Kreuz. Kriegsfürsorgeamt Kriegshilfsbüro Nr. 551. / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, support fund, Russian POWs (prisoners of war) s: Fr. Jung (kopott sarkak / worn corners)