1911 Korneuburg, K.u.K. Eisenbahn u. Telegrafen-Regiment / Osztrák-Magyar vasúti és távíró ezred gyakorlótér / Austro-Hungarian Railway and Telegraphy Regiment (EK)
1915 Jaj! milyen lesz ez az élet? de akár mily sok jót is hozzon, egy igazság meg nem rendül, ha jó is máshol, legjobb otthon / WWI K.u.k. military humorous art postcard (fa)
1912 Katonai étlap, ebéd a kaszárnyában és szabadnap estéjén kedvesénél / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, soldier's menu in the barracks and at home, humour. L&P 4630. (EK)
1917 Néha, néha jól esik a front mögött lenni, énekelni, muzsikálni, és jól inni, enni / WWI Austro-Hungarian military humorous postcard, soldiers drinking beer + "K.u.k. Inf. Rgt. von Pokorny N. 25. 12. Feldcompagnie" So. Stpl (kopott sarok / worn corner)
1940. szept. 1. - Emlékül a Munkácsi M. kir. áll. el. magyar nyelvű népiskola tantestületétől a M. kir. 109. sz. tábori m. századnak. Locker Műterem Munkács / WWII military flag from Mukachevo. photo (gyűrődések / creases)