Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 102
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3235731
32091
480
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Szovjetunió 1980. "XXII. Nyári Olimpiai Játékok / Moszkva 1980" kétoldalas bronzozott Al emlékérem eredeti, de sérült tokban (60mm) T:AU Soviet Union 1980. "XXII Summer Olympic Games / Moscow 1980" double-sided bronzed Al medallion in original case (60mm) C:AU 2627145
32092
480
Numizmatika
Szovjetunió 1982. "Biatlon - 'Izmash'" Br díjérem műanyag tokban (57mm) + Magyarország 1945. 10.000P T:AU,F patina / Soviet Union 1982. 'Biathlon - 'Izmash'" Br award medal in original case (57mm) + Hungary 1945. 10.000 Pengő C:AU,F 3279754
32093
480
Numizmatika
6db-os külföldi sportjelvény-tétel, közte "Német Jégkorong Szövetség" zománcozott bronz jelvény, "Victoria" autó-motor sportjelvény, "Görög Atlétikai Szövetség" aranyozott fém jelvény T:AU-VF 6pcs foreign sport badge lot, within "Deutscher Eishockey Bund " enameled bronze badge, "Victoria" auto-motor sport badge, "Hellenic Athletics Federation" gilt metal badge C:AU-VF 3279687
32094
480
Numizmatika
13db-os "Olimpia" tétel, benne főleg emlékérmekkel és jelvényekkel T:UNC-XF 13pcs "Olympics" lot, within mostly medallions and badges C:UNC-XF 2103107
32095
480
Numizmatika
16db-os sportérem tétel, közte "Nemzeti Torna Egylet", "Vasas Sport Club" T:vegyes 3227621
32096
480
Numizmatika
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft