https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 102

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Szovjetunió 1980. "XXII. Nyári Olimpiai Játékok / Moszkva 1980" kétoldalas bronzozott Al emlékérem eredeti, de sérült tokban (60mm) T:AU Soviet Union 1980. "XXII Summer Olympic Games / Moscow 1980" double-sided bronzed Al medallion in original case (60mm) C:AU
1
32091.

Szovjetunió 1980. "XXII. Nyári Olimpiai Játékok / Moszkva 1980" kétoldalas bronzozott Al emlékérem eredeti, de sérült tokban (60mm) T:AU Soviet Union 1980. "XXII Summer Olympic Games / Moscow 1980" double-sided bronzed Al medallion in original case (60mm) C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Szovjetunió 1982. "Biatlon - 'Izmash'" Br díjérem műanyag tokban (57mm) + Magyarország 1945. 10.000P T:AU,F patina / Soviet Union 1982. 'Biathlon - 'Izmash'" Br award medal in original case (57mm) + Hungary 1945. 10.000 Pengő C:AU,F
1
32092.

Szovjetunió 1982. "Biatlon - 'Izmash'" Br díjérem műanyag tokban (57mm) + Magyarország 1945. 10.000P T:AU,F patina / Soviet Union 1982. 'Biathlon - 'Izmash'" Br award medal in original case (57mm) + Hungary 1945. 10.000 Pengő C:AU,F

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
6db-os külföldi sportjelvény-tétel, közte "Német Jégkorong Szövetség" zománcozott bronz jelvény, "Victoria" autó-motor sportjelvény, "Görög Atlétikai Szövetség" aranyozott fém jelvény T:AU-VF 6pcs foreign sport badge lot, within "Deutscher Eishockey Bund" enameled bronze badge, "Victoria" auto-motor sport badge, "Hellenic Athletics Federation" gilt metal badge C:AU-VF
1
32093.

6db-os külföldi sportjelvény-tétel, közte "Német Jégkorong Szövetség" zománcozott bronz jelvény, "Victoria" autó-motor sportjelvény, "Görög Atlétikai Szövetség" aranyozott fém jelvény T:AU-VF
6pcs foreign sport badge lot, within "Deutscher Eishockey Bund" enameled bronze badge, "Victoria" auto-motor sport badge, "Hellenic Athletics Federation" gilt metal badge C:AU-VF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
13db-os "Olimpia" tétel, benne főleg emlékérmekkel és jelvényekkel T:UNC-XF 13pcs "Olympics" lot, within mostly medallions and badges C:UNC-XF
1
32094.

13db-os "Olimpia" tétel, benne főleg emlékérmekkel és jelvényekkel T:UNC-XF
13pcs "Olympics" lot, within mostly medallions and badges C:UNC-XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
5
 
16db-os sportérem tétel, közte "Nemzeti Torna Egylet", "Vasas Sport Club" T:vegyes
1
32095.

16db-os sportérem tétel, közte "Nemzeti Torna Egylet", "Vasas Sport Club" T:vegyes

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
vegyes sport érem tétel
1
32096.

vegyes sport érem tétel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz