https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 102

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
~1980. "Emlék"" nagyméretű Hollóházi porcelán sport emlékérem sérült tokjában (170mm) T:1-
1
32067.

~1980. "Emlék"" nagyméretű Hollóházi porcelán sport emlékérem sérült tokjában (170mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
~1980. aranyozott, ezüstpatinázott és bronz díjérmek mellszalagon, Pécs városának 1974 és 1989 között használt szocialista címerével (30mm) T:AU,XF kopott aranyozás
1
32068.

~1980. aranyozott, ezüstpatinázott és bronz díjérmek mellszalagon, Pécs városának 1974 és 1989 között használt szocialista címerével (30mm) T:AU,XF kopott aranyozás

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1981. "Egyetemes Magyar Teniszsportért - Száz éves évforduló 1881-1981" nagyméretű Hollóházi porcelánból készült sport emlékplakett (172mm) T:AU
1
32069.

1981. "Egyetemes Magyar Teniszsportért - Száz éves évforduló 1881-1981" nagyméretű Hollóházi porcelánból készült sport emlékplakett (172mm) T:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1981. "Szeged 1981 / Huszonötödik Nemzetközi Maratoni Verseny" kétoldalas, bronz futósport emlékérem (60mm) T:1- ph.
1
32070.

1981. "Szeged 1981 / Huszonötödik Nemzetközi Maratoni Verseny" kétoldalas, bronz futósport emlékérem (60mm) T:1- ph.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1982. "VIII. Női Kézilabda VB - Magyarország" jelzett Ag emlékplakett eredeti tokban, német nyelvű tanúsítvánnyal (tokból kiszakadva) (25g/0.800/40x35mm) T:PP patina
1
32071.

1982. "VIII. Női Kézilabda VB - Magyarország" jelzett Ag emlékplakett eredeti tokban, német nyelvű tanúsítvánnyal (tokból kiszakadva) (25g/0.800/40x35mm) T:PP patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
EUR
,
23,44
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1985. "Az Antenna és a Pénzügy csapatainak fúziójára emlékezve 1955-1985" kétoldalas Br futball emlékérem (53mm) T:2 ph
1
32072.

1985. "Az Antenna és a Pénzügy csapatainak fúziójára emlékezve 1955-1985" kétoldalas Br futball emlékérem (53mm) T:2 ph

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1986. "41. Rallye FIM Budapest 1986. 07.24-26." egyoldalas ezüstpatinázott bronz motorsport emlékérem (70mm) T:1- enyhén kopott ezüstözés, patina Hungary 1986. "41th Rallye FIM Budapest 1986. 24-26.07." one-sided, silver-patinated bronze motorsport commemorative medallion (70mm) C:AU lightly worn silver-plating, patina
1
32073.

1986. "41. Rallye FIM Budapest 1986. 07.24-26." egyoldalas ezüstpatinázott bronz motorsport emlékérem (70mm) T:1- enyhén kopott ezüstözés, patina Hungary 1986. "41th Rallye FIM Budapest 1986. 24-26.07." one-sided, silver-patinated bronze motorsport commemorative medallion (70mm) C:AU lightly worn silver-plating, patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1988. "A XX. Nike Kupa emlékére" öntött bronz emlékérem tokban (120mm) T:1-
1
32074.

1988. "A XX. Nike Kupa emlékére" öntött bronz emlékérem tokban (120mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1992. "Junior Szabad és Kötöttfogású Európa Bajnokság" aranyozott bronz emlékérem (65mm) T:AU (eredetileg PP)
1
32075.

1992. "Junior Szabad és Kötöttfogású Európa Bajnokság" aranyozott bronz emlékérem (65mm) T:AU (eredetileg PP)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1992. "A kosárlabdasportért 50 / 1942-1992" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (89mm) T:AU kis patina
1
32076.

1992. "A kosárlabdasportért 50 / 1942-1992" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (89mm) T:AU kis patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
2019. "Binder Ottó - M. Kir. Honv. Tábornok Lovasolimpikon / Magyar Military Csapat - Amszterdam 1928 IX. Nyári Olimpiai Játékok" ezüstpatinázott bronz emlékérem, dísztokban (65mm) + a Kunszentmártoni Sporttörténeti Füzetek 1. T:UNC
1
32077.

2019. "Binder Ottó - M. Kir. Honv. Tábornok Lovasolimpikon / Magyar Military Csapat - Amszterdam 1928 IX. Nyári Olimpiai Játékok" ezüstpatinázott bronz emlékérem, dísztokban (65mm) + a Kunszentmártoni Sporttörténeti Füzetek 1. T:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
EUR
,
40,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
DN "Törekvés Sport Egylet 1900" bronz sportérem (29mm) fa talapzaton (78x99x12mm), alján filccel T:XF
1
32078.

DN "Törekvés Sport Egylet 1900" bronz sportérem (29mm) fa talapzaton (78x99x12mm), alján filccel T:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz