Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 102

Telcs Ede (1872-1948) ~1930. "A Magyar Athletikai Szövetség / Sulydobás Ifj. Bajnok 1933" fémjelzett Ag díjérem hátlapon "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (16.67g/0.800/30,5x30,5mm) T:2,2-
32019.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

32020.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

~1900. ezüstözött bronz kerékpáros díjérem, díszítménnyel, illetve biciklikerék díszítménnyel (36mm) T:XF ezüstözés lekopott
32021.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

~1920-1930. "Nemzeti Vívó Club" bronz emlékplakett (28x50mm) T:XF,VF
32022.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

~1920. kétoldalas bronz lövészeti díjérem eredeti tokban (49mm) T:AU patina
32023.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1928. "25 éves az ILSZ (Ifjúsági Labdarúgó Szövetség)" kétoldalas bronz díjérem (45mm) T:XF,VF patina
32024.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1929. "Bihar Vármegye Levente Versenye" kétoldalas bronz emlékérem, egyik oldalán "Nagyléta - 1929", a másikon pedig "Körzeti verseny" gravírozással (40mm) T:VF több ph.
32025.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

32026.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1930-~1950. 4db-os díjérem-tétel, közte "Esti Kurir rejtvénykészítő Bajnoksága 1932 február-október" kétoldalas bronz díjérem (40mm) T:XF,VF
32027.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

32028.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

32029.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1936. "Miskolc" kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "MAK 1936" gravírozással (40mm) T:XF patina
32030.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft