Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 102
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3105760
32007
480
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Iván István (1905-1968) ~1946-1947. Kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "Gyephoki - III. szövetségi díj - M.K.H.SZ." gravírozással (41mm) T:AU kis ph 2620365
32008
480
Numizmatika
Iván István (1905-1968) DN "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás 3281214
32009
480
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-1997) "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest 1966 " Kétoldalas bronz emlékérem (52mm) T.:AU,XF patina 3276350
32010
480
Numizmatika
Nyitray Dániel (1890-1971) 1927. "Istennel a hazáért és a királyért / Járási Leventeverseny" bronz emlékérem. Szign.: Nyitray (35mm) T:XF 3140644
32011
480
Numizmatika
Papp László (1947-) 1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Birkózás" a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott "1247" tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban (30,91g/0.925/42,5mm) T:PP patina 3254855
32012
480
Numizmatika
Pincés Puder István (1907-) 1942. "Budapest Székesfőváros XIV. Kerületi Levente Egyesület" kétoldalas hadifém díjérem + 1942. "Bethlen Gábor Polgári Lövész Egyesület" hadifém sport díjérem (40mm) T:F 3252540
32013
480
Numizmatika
Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" (2x) bronz és Al díjérem "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (35mm) T:AU 3193959
32014
480
Numizmatika
Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület 1696 / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" peremen jelzett Ag emlékérem (36,51g/0.900/45,5mm) T:AU,XF Hungary 1926. "Civilian Rifle Association of Budapest 1696" hallmarked Ag medallion. Sign.: József Reményi (36,51g/0.900/45,5mm) C:AU,XF HP 4421. 3275615
32015
480
Numizmatika
1977. "MTK " kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Rétfalvi Sándor (1941-2021) (50mm) T:XF 2102849
32016
480
Numizmatika
Ripszám Henrik (1889-1976) DN "Munkás Testedző Egyesület" Br emlékérem (33mm) T:2 3235666
32017
480
Numizmatika
1984. "VII. Fogathajtó Világbajnokság Szilvásvárad - Eger " bronz emlékérem műanyag keretben. Szign.: Sebestyén Sándor (1949-2010) (42,5mm) T:AU patina 2681826
32018
480
3400
Numizmatika
Sződy Szilárd (1878-1939) ~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" 2xklf méretű Br díjérem (30mm, 41mm), mindkettő mellszalagon T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft