Nyomtatványok

Tételek száma: 309

Reich Károly (1922-1988): Szobrász modelljével, nyomat, papír, paszpartuban, 30×21 cm
17724.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Reich Károly (1922-1988): Akt könyvvel, nyomat, papír, paszpartuban, 17×21 cm
17725.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
9

A ZIL-1930 típusú gépkocsi s változatai kezelési utasítása, 212p
17726.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1960 Erotikus, akt képes zsebnaptár, komplett, néhány lapja különvált + 1966 Xtra Nummer 2 svéd erotikus magazin, fekete-fehér fotókkal és egy színes, kihajtható poszterrel, néhány lapon kivágásból eredő hiányokkal
17727.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

cca 1960 össz. 4 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 30x14 és 34x23,5 cm közötti méretekben, 1 db körbevágva és hajtásnyommal
17728.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

17729.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1960 Blumen von Heiligen Lande Jerusalem. Szuveníralbum, szárírott, préselt növényekkel, sérült vászonkötésben.
17730.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1960 Szenes Árpád (1897-1985) Párizsban élő festőművész kiállítására szóló meghívó, a Galerie Cahiers d'Art-ba, jobb alsó sarkában töréssel
17731.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1960 A Népsport 21 db a római olimpiáról tudósító száma, 1960. aug. 21.-szept. 13., változó állapotban
17732.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1961 Jurij Gagarin űrrepüléséről beszámoló újságok, 2 db: Népszabadság 1961. ápr. 13-i száma + Esti Hírlap 1961. ápr. 13-i száma, kisebb sérülésekkel
17733.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1962 IBUSZ-TIT autóbusztúrák tájékoztató plakát, Bp., Athenaeum-ny., 28,5x20 cm
17734.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

5 db képregény - Piszkos Fred, a kapitány, 1. rész + 2. rész; Az elátkozott part 1-2. rész., A néma revolverek városa
17735.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft