Nyomtatványok Tételek száma: 309
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3173871
17736
480
Printed Materials
1962 Füles évkönyv (az első megjelent szám), kiadói papírkötés, 256 p. 3173859
17737
480
Printed Materials
1963 Füles évkönyve, kiadói papírkötés, 240 p. 3200497
17738
480
Printed Materials
1963 Der Österreichische Zuckerbäcker und die Kaffeekonditorei. Illustrierte Fachzeitschrift. 18. Jahrgang, Heft 14, 16, 21, 24. Osztrák cukrászati folyóirat 4 db száma, fekete-fehér képekkel, német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, kisebb sérülésekkel. 3277273
17739
480
Printed Materials
1964 A tokiói olimpiáról tudósító újságok, össz. 11 db (Népsport, Esti Hírlap, stb.), változó állapotban 3278423
17740
480
Printed Materials
1964 Tábortűz, a Magyar Úttörők Szövetségének Képes Folyóirata VIII. évfolyam 15. és 16. szám, Piff és Társai képregénnyel 3274457
17741
480
Printed Materials
cca 1966 össz. 4 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 30x18 és 34x23,5 cm közötti méretekben, 2 db körbevágva, egyik hajtásnyommal 3280792
17742
480
Printed Materials
1967-1968 Delta tudományos-technikai magazin első két évfolyama egybekötve: I. évf. 1-3. sz., 1967. október-december + II. évf. 1-2. sz., 1968. január-december. Félvászon-kötésben, a gerincen kisebb sérüléssel. 3281974
17743
480
Printed Materials
XX. sz. közepe - vége "Szép vagy, gyönyörű vagy Magyarország", nyomat modern üvegezett fa keretben, elcsúszott a keretben, kis szakadással, 30x43 cm, keret: 37x52 cm 3014377
17744
480
3400
Printed Materials
ca 1970 Csömör Deák Ferenc utca ház bontási és építési terve 3 db kb 50x36 cm 3278711
17745
480
Printed Materials
cca 1971-1977 Monoki Kossuth Emlékmúzeum meghívója + 1977 kártyanaptára, és a monoki Kossuth szobort ábrázoló képeslap. 3278473
17746
480
Printed Materials
1972 Pest Buda anno 1838. 13 metszet reprodukciót tartalmazó mappa, kísérő füzettel, komplett. Kiadói, kissé foltos mappában. 3146740
17747
480
900
Printed Materials
1978 Gyermekdivat, tervezte és rajzolta: Lukács Zsuzsa, szabásminta-melléklettel Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft