1953 Magyarország-Anglia, a legendás 6:3-as labdarúgó mérkőzés meccsfüzete,, ahol az Aranycsapat legyőzte az évtizedek óta veretlen Angliát. Hajtva, hátsó borítón szakadás / 1953 Hungary - England, legendary football match booklet,in Wembley Stadium, where the Golden Team of Hungary defeated England. Folded, with tear on backside
cca 1954 Csipesz, a Debreceni Orvosi Műszergyár Pártszervezetének Lapja, össz. 3 száma, 1954. II. évf. 6. sz. és 4 sz. (egyik évszám, számozás stb. nélkül)
1955 Peking. A Budapesti Helyiipari Vásáron résztvevő kínai küldöttség ismertető kiadványa. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés, a borító kissé sérült, egy-két lap kissé foltos, 28 p.