Nyomtatványok

Tételek száma: 309

1937-1938 Az Ország Útja. Antifasiszta szellemiségű állam- és nemzetpolitikai folyóirat. I. évf. 7-10. sz., II. évf. 2., 4., 10., 12. sz. (össz. 8 db). Szerk.: Barankovics István, gróf Dessewffy Gyula. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
17651.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1937 A Magyar Szemle 6 db száma: XXX. köt. 2., 3., 4. sz., XXXI. köt. 1., 2., 3. sz. Szerk.: Szekfű Gyula. Bp., 1937, Magyar Szemle Társaság. Számos érdekes történelmi, társadalomtudományi, helytörténeti témájú írással (Jeszenky Sándor: Budapest patinája; Zathureczky Gyula: Magyar kisebbség Romániában; Erdélyi Géza: A Vasgárda története; stb.) Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
17652.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17653.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1938 A Bocskay Szövetség alapszabályai 12 p.
17654.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

17655.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

17656.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1938 Meghívó és belépőjegy Dr. Tóth Tihamér (1889-1939) püspökké szentelésére + A püspökszentelés szertartása, szétvált állapotban, 35 p.
17657.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1938 The Sketch. Christmas Presents Number. November 30, 1938. Angol nyelvű folyóirat egy száma, karácsonyi ajándék-hirdetésekkel, gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval.
17658.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1938, 10 darab olasz turisztikai kiadvány
17659.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1938 Missziós Naptár. Kopott papírkötésben, a gerincen kis sérülésekkel.
17660.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

17661.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1939 Esztergom, A Szűz Máriáról nevezett Szent Ferenc-rend Esztergomi Szent Antal Gimnáziumának évkönyve, 93p
17662.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft