1939 Az Ország Útja. Antifasiszta szellemiségű állam- és nemzetpolitikai folyóirat. III. évf. 1-10., 12. sz. (Egy szám híján teljes évfolyam, a novemberi hiányzik). Szerk.: Barankovics István, gróf Dessewffy Gyula. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
1940-1943 Az orosházi m. kir. állami polgári fiúiskola évkönyvei, 3 db (1939-40., 1941-42., 1942-43. iskolai év). Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítókkal.
Teleki Pál: Az igazi tisztviselő. A magyar közigazgatás LIX. évf. 12. sz. különlenyomata. Bp., 1941, Nemzetpolitikai Szolgálat, ("Jövő" Nyomdaszövetkezet-ny.), 30 p. Kiadói papírkötés.
Urmánczy Antal: A magyar történet áttekintése a honfoglalás korától Bp. 1941., Kókai, 1 táblázat (nagyméretű, hajtogatott, színes) (Grafikus történelem-ábrázolás I. rész), sérült eredeti papírborítóval, 69 x 85 cm