Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 18

1966 Magyar Vadász 1966-os, XIX. évfolyam 1., 8-12. számai, nem teljes. Izgalmas fekete-fehér képanyaggal. Igényes egyedi átkötött egészvászon-kötésben, "Nimród 1966" felirattal a borítón, és "Nimród - A vadászok bibliája" címkével.
20272.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1979 Nimród. A Magyar Vadászok Országos Szövetségének a lapja, 1979-es, 1-10,12. számai, nem teljes évfolyam. Izgalmas képanyaggal. Igényes egyedi átkötött egészvászon-kötésben, "Nimród 1979" felirattal a borítón, és "Nimród - A vadászok bibliája" címkével.
20273.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Schmidt Egon. Erdőn mezőn nyitott szemmel. Bp., 1977., Natura. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés
20274.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Borsos Béla: Magyar vadász lőportartók. Bp., 1982, Corvina, 90+2 p.+40 t. Kétoldalas színes képtáblákkal. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben,kiadói papír védőborítóban.
20275.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Chaumeton, Hervé (szerk.): A vadászat gyakorlati kézikönyve. Pécs, 1998, Alexandra. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20276.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Estók János (szerk.): Vadászat - Kiállításvezető / Hunting - Exhibition guide. Bp., 2005, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. 15+2+15 p. Magyar és angol nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. + 2 db vadászati folyóirat: Nimród, 2019 szeptember és Vadon, 2008/1. sz.
20277.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft