Reklám Tételek száma: 261
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3237705
16861
479
Advertisement
cca 1988 Szerencsi csokoládégyár, arany desszert kartondoboz 3243771
16862
479
Advertisement
cca 1980 ÁFÉSZ tavaszi ajánlat nagy méretű retro plakát 100x35 cm 2997371
16863
479
Advertisement
Pannónia Hotel reklámmal alpakka kiöntő, kopással, m: 15 cm 3135064
16864
479
Advertisement
cca 1930 Magyarország Vereckétől napjainkig c. könyvsorozat . Képes reklám nyomtatványa. 11 p. 3248747
16865
479
Advertisement
cca 1922 Aesculap-Musterbuch. Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter & Scheerer, Tuttlingen. Orvosi eszközöket gyártó cég termékkatalógusa, rendkívül tartalmas, rengeteg fekete-fehér illusztrációval. Német nyelven. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval, néhány kissé foltos, sérült lappal. 3264128
16866
479
Advertisement
3263758
16867
479
Advertisement
Hotel Sacher és Klimt Torte fa dobozok, 15x15 cm 3237815
16868
479
Advertisement
cca 1970 Szerencsi keksz csokoládépapír, KRESZ-táblák karikaturisztikus magyarázatával, össz. 6 db, 2,5x6,5 cm 3237819
16869
479
Advertisement
cca 1970-80 Szerencsi Csokoládégyár Mese sorozat 4 darab csokoládépapír, 7x4,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft