Reklám

Tételek száma: 261

Cca 1930. Bálint Pál Borgazdasága Kft., Jászberény, négy oldalas, illusztrált reklámnyomtatványa, utolsó oldalán megrendelőlappal. Egy félbehajtott levél, teljes mérete: 146x185 mm.
16823.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

[Dohány, cigaretta.] Bremen, 1901 April. A "Havanna-Cigarren-Import von R. Siedenburg Wwe." cég fejléces, négy oldalas árjegyzéke. Az oldalak mérete: 290x220 mm, első oldalán korabeli, kézzel írt számítások.
16824.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Cca 1970. [Italcímke.] Mohai Ágnes szénsavval telített természetes szénsavas gyógyvíz. Mérete: 90x110 mm, szélein apró szakadások.
16825.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1962. "Vegye igénybe a posta szolgáltatásait". A Magyar Posta 1962. évi kártyanaptára, első oldalán díjszabási táblázattal.
16826.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Budapest, 1899. Aus der Ofner Leichenbestattungs-Anstalt August Antony, II. Bezirk, Wasserstadt, Haupt-Gasse Nr. 68. (Antony Ágoston Temetkezési Vállalat, Budapest, II. Fő utca 68.) fejléces, tintával kitöltött számla-nyomtatványa, fejlécén szintén nyomtatott 5 krajcár értékű "Magyar Királyi számla bélyeggel". A régi hajtás mentén kisebb repedés, szélein enyhe gyűrődések, mérete: 400x220 mm.
16827.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Cca 1960-1970. Omnia különleges pörköltkávé retro reklámnyomtatvány. Mérete: 180x65 mm.
16828.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Lwów [Lviv, Lemberg], 1911. Salon Kwiatów i Sklad Nasion [virág- és magkereskedés] F. W. Starcka Synowie fejléces számlája, felragasztott 2 Heller értékű (Osztrák-Magyar Monarchia) illetékbélyeggel. Mérete: 150x235 mm, két kisebb beszakadással.
16829.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Cca 1960-1970. Bőr, Műbőr- és Cipőipari Kutató Intézet (Budapest (Újpest) IV. Paksi József utca 43.) fejléces nyomtatványa. Kitöltetlen, mérete: 150x210 mm.
16830.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Cca 1930. Dunavarsány. "A boldog jövő titka, szabadalmazott újrendszerű parcellázás Dunakisvarsányon". A Magyar-Holland Bank Rt. négy oldalas, illusztrált reklámnyomtatványa. Egy félbehajtott levél, teljes mérete: 128x295 mm, az első oldal tetején aprócska sérülés.
16833.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Régi Attema Aardgas-lucifers gyufa, tartalommal, gyufatartóban, h: 11 cm
16834.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Phönix Életbiztosító Társaság fém persely, kulcs nélkül, alpakka, kopott, m: 10,5 cm
16835.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Stühmer-sorozat: "Az útszélen" (12xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 1-12. közötti számú darabjai, a növénykategória összes darabja!
16836.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft