Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 63
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3142686
12324
478
95000
Sculptures, statuettes, plaques
Ashot Baghdasaryan (1957-): Pegazus. Patinázott öntött bronz formák, márványtömbre applikálva. Jelzett a szárnyon: Ashot. 21x17 cm 3231916
12325
478
Zenélő lányok, keleti fafaragás, Lakkozott 40x28 cm 3232401
12326
478
28000
Balerina. Bronz szobor, márvány talapzaton. Szép öntés, jelzés nélkül, m: 29 cm 3233483
12327
478
Halász figura. Faragott fa. Háló hiányzik 23 cm 3234275
12328
478
Réz női akt szobor, fa talpazaton, patinás, m: 17 cm 3237041
12329
478
Ganésa műgyanta szobor, kopással m: 31 cm 3237043
12330
478
Básztet egyiptomi macska isten műgyanta szobor, kopással m: 15 cm 3219286
12331
478
60000
Tőrös Gábor (1934-2021): Női büszt. Öntött, patinázott bronz, jelzett. márvány talapzaton. m: 17,5 cm 3161901
12332
478
3200
Kínáló .Faragott fa szobor. XIX.sz. vége, sérülésekkel m: 23 cm 3160854
12333
478
Émile Coriolan Hippolyte Guillemin (1841 - 1907) után: Kislány. Bronz, Jelzett, fa talapzaton (melyből kivehető) 37 cm 3162909
12334
478
Ismeretlen szobrász: Shirdi Sai Baba guru szobra. Antikolt műgyanta, m: 32 cm 3146947
12335
478
J. D. 1968 jelzéssel: Sokalakos relief. Aluminium, festett, jelzett 34x13 cm egyenként Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft