Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 63
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3220308
12348
478
Sculptures, statuettes, plaques
Josef Strauss. Műgyanta szobor, fa talapzaton, m: 18 cm 3219213
12349
478
Férfi. Erdélyi faragás, jelzett, m: 24 cm 3219205
12350
478
Horváth jelzéssel: Pipázó úr. Jelzett, kopással, m: 28 cm 3219369
12351
478
Zenélő buddhista figura. Bronz szobor. Távol kelet 18 cm 3135373
12352
478
Azonosítatlan alkotó: Békegalamb. Bronz szobor UNDA felirattal márvány talapzaton 16x16 cm 2964573
12353
478
80000
Nagy méretű jáde Ganésa szobor. Faragott 34 cm 3123486
12354
478
28000
Sződy Szilárd (1878-1939): Férfi büszt. Bronz, jelzett, fa talapzaton, m: 15,5 cm 2854818
12355
478
28000
1993 Mao Ce-tung szobor, jó állapotban, m: 23 cm 2926921
12356
478
28000
Jelzés nélkül: Páva. Bronzírozott fém. Nagy méretű figura, hátán zárható üreg. Egyik tolla letörött 54 cm 3023170
12357
478
24000
Venus, Mars és Ámor karikatúrája. Terrakotta, márvány alapon. Franciaroszág XIX. sz. 11x12 cm 3123494
12358
478
24000
Czinder Antal (1937-): Elegáns hölgy. Terrakotta, 1986, jelzett, kis kopással, m: 33 cm 3159823
12359
478
30000
Kő Pál (1941-2020): Fehér László lovat lopott. Bronz fali dísz, relief. Jelzett. 19x31 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft