https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Militária

Tételek száma: 117

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1941-1944 Dnyipropetrovszk (mai nevén Dnyipro), Ukrajna, a II. világháború alatti náci megszállás idején készült felvételek, 3 db fotó: két képen kezében fényképezőgépet tartó magyar katona látható ("Adolf Hitler-Str." utcatábla, illetve mozi bejárata előtt); a harmadik képen egy utcai bódé, amelyen számos német feliratú tábla mellett egy magyar nyelvű tábla is látható, "101 személy irányító állomás" felirattal. A hátoldalon kisebb felületi sérülésekkel, 10x6,5 cm
1
17085.

cca 1941-1944 Dnyipropetrovszk (mai nevén Dnyipro), Ukrajna, a II. világháború alatti náci megszállás idején készült felvételek, 3 db fotó: két képen kezében fényképezőgépet tartó magyar katona látható ("Adolf Hitler-Str." utcatábla, illetve mozi bejárata előtt); a harmadik képen egy utcai bódé, amelyen számos német feliratú tábla mellett egy magyar nyelvű tábla is látható, "101 személy irányító állomás" felirattal. A hátoldalon kisebb felületi sérülésekkel, 10x6,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
EUR
,
156,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1943 BT-7-es szovjet könnyű harckocsi fotója, a kocsi tetején magyar katonával, "Szovjet páncélkocsi. Már nem veszélyes!, 9x6 cm
1
17086.

1943 BT-7-es szovjet könnyű harckocsi fotója, a kocsi tetején magyar katonával, "Szovjet páncélkocsi. Már nem veszélyes!, 9x6 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
6
 
I. világháborús dögcédula dr. Weisz Rezső izr. orvos részére
1
17087.

I. világháborús dögcédula dr. Weisz Rezső izr. orvos részére

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
9
 
cca 1940 M. kir. katonatiszt az íróasztalánál, rohamsisakkal, Agfacolor diapozitív, 3,5×3,5 cm
1
17088.

cca 1940 M. kir. katonatiszt az íróasztalánál, rohamsisakkal, Agfacolor diapozitív, 3,5×3,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1941 10 db II. világháborús mozgalmas katonai fotó negatív. 9x6 cmn
1
17089.

cca 1941 10 db II. világháborús mozgalmas katonai fotó negatív. 9x6 cmn

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
5
 
cca 1940-1944 Magyar kerékpáros alakulat szemléje, fotólap, 9x13 cm.
1
17090.

cca 1940-1944 Magyar kerékpáros alakulat szemléje, fotólap, 9x13 cm.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
17
 
1914-1918 Habsburg-Tescheni Frigyes főherceg (1856-1936) főherceg, tábornagy, Svetozar Borojevic (1856-1920) vezéreredes a frontvonalon, tisztjei körében, 2 db fotó a hátoldalon ceruzás nevesítésekkel és rangokkal, 8,5x11 cm és 7x9 cm
1
17091.

1914-1918 Habsburg-Tescheni Frigyes főherceg (1856-1936) főherceg, tábornagy, Svetozar Borojevic (1856-1920) vezéreredes a frontvonalon, tisztjei körében, 2 db fotó a hátoldalon ceruzás nevesítésekkel és rangokkal, 8,5x11 cm és 7x9 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1915 "Szabó Villa" Folgarián (olasz harctér), Szabó Gyula főhadnagy, a K.u.k. ERzh. Josef Nr. 37. gyalogsági egység (részletes leírással a hátoldalon) tiszti szállása, növényekből kirakott címerrel, zászlókkal díszítve + környező részről készített össz. 2 db fotó, szép állapotban, 9×13 cm
1
17092.

1915 "Szabó Villa" Folgarián (olasz harctér), Szabó Gyula főhadnagy, a K.u.k. ERzh. Josef Nr. 37. gyalogsági egység (részletes leírással a hátoldalon) tiszti szállása, növényekből kirakott címerrel, zászlókkal díszítve + környező részről készített össz. 2 db fotó, szép állapotban, 9×13 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1918 Katonatiszt szablyával és babmérővel, fotó, papírlapra ragasztva, szélén kis hiánnyal, 11x7,5 cm
1
17093.

cca 1918 Katonatiszt szablyával és babmérővel, fotó, papírlapra ragasztva, szélén kis hiánnyal, 11x7,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1920.IX.10. A II. budapesti vadászzászlóalj zászlószentelése, a hátoldalon feliratozott fotó, későbbi előhívás, 17,5x11,5 cm
1
17094.

1920.IX.10. A II. budapesti vadászzászlóalj zászlószentelése, a hátoldalon feliratozott fotó, későbbi előhívás, 17,5x11,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1919 Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Habarovszk, Khabarovsk); Az ekkor már amerikai fennhatóság alatt hadifogolytábor labdarúgó csapata Sport und Turn Verein Fotólap 14x9 cm Hátoldalán Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, labdarúgó, a magyar válogatott edzője pecsétjével / Sport und Turn Verein football team in the Japanese-Russian POW (prisoner of war) camp, photo
1
17095.

1919 Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Habarovszk, Khabarovsk); Az ekkor már amerikai fennhatóság alatt hadifogolytábor labdarúgó csapata Sport und Turn Verein Fotólap 14x9 cm Hátoldalán Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, labdarúgó, a magyar válogatott edzője pecsétjével / Sport und Turn Verein football team in the Japanese-Russian POW (prisoner of war) camp, photo

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Adolf Galland (1912-1996) német Luftwaffe tisztje társaságban, fotólap, 9×13 cm
1
17096.


Adolf Galland (1912-1996) német Luftwaffe tisztje társaságban, fotólap, 9×13 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
3
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz