Militária

Tételek száma: 117

1919 Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Habarovszk, Khabarovsk); orosz, japán hadifogoly tábor. A foglyok Csárdáskirálynő előadása Fotólap 14x9 cm Hátoldalán Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, labdarúgó, a magyar válogatott edzője írásával / Tsardasfürstin play in the Japanese-Russian POW (prisoner of war) camp, photo
17097.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

17098.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1916 Máramarossziget, M. kir. 5. sz. honvéd tartalékkórház emlékalbuma, benne fotókkal a kórház épületéről, helyiségeiről; a kórházban szolgálatot teljesítőkről (katonaorvosok, nővérek), köztük neves orvosokkal és nemesi származású személyekkel (Pflanzer-Baltin bárónő, Dr. Kuzmik Pál, Dr. Unterberg Hugó, Tallián Lala bárónő, stb.); valamint további képekkel (betegfelvétel, gazdasági udvar, stb.) Összesen 54 db fotóval (beragasztva, az albumlapokon feliratozva), 4x3,5 cm és 13,5x8,5 cm közötti méretben, zsinórfűzéses, vászonborítású albumban, 13x18,5 cm
17099.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

1931 A Dunai Flottila Csobánc hajóján katonák, matrózok 9x6 cm
17100.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1930 Tudomány és Honvédelem - Fizikai füzet II., 108p
17101.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

szentpéteri Nyárády Jenő (1892-1943) m. kir. ezredes halálozási értesítője
17102.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

17103.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

S.M.S. Prinz Eugen osztrák-magyar hadihajó a bal oldalról nézve, amint egy fél szélt lő a hátsó 12 hüvelykes háromágyús tornyokkal. Vastag felhők borítják be a hajó teljes elülső felét. Régi fotó modern nagíyítása 14x9 cm / S.M.S. Prinz Eugen viewed from the portside as she fires a half broadside with her forward aft 12-inch gun triple turrets. Thick clouds envelop the entire forward half of the ship. / Modern copy 14x9 cm
17104.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1919 Chabarovsk, Habarovszk hadifogoly tárborban művészeti kiállítás tervezte Vágó Győző Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, díszlettervező, labdarúgó, a magyar válogatott edzője pecséttel jelzett fotója, a feliratozott / Art exhibition in the Chabarovsk (Vladivostok) POW (prisoner of war) camp. photo 14x9 cm
17105.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Alfred Grislawski (1919-2003) német Luftwaffe pilóta, repülő ász (133 légi győzelem), a Vaskereszt Lovagkeresztjének (tölgyfalombokkal) kitüntetettje autográf aláírása őt ábrázoló képen (későbbi előhívás), 20x12,5 cm / Autograph signature of Alfred Grislawski (1919-2003) German Luftwaffe pilot, fighter ace (133 aerial victories), recipient of the Knight's Cross of the Iron Cross (with Oak Leaves), on a photo (later copy), 20x12.5 cm
17106.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1800 Lénung cédula - Zsold kimutatás 24 kézzel beírt oldalon magyar nyelven
17107.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1912-1913 K.u.k. Militärschule in Kassa - 3 db iskolai bizonyítvány
17108.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft