Nyomtatványok

Tételek száma: 425

1957 Élet és Irodalom I. évf. 3., 5., 7., 8., 9., 11., 14., 15. számai (8 db), főszerk.: Bölöni György, vegyes állapotban
17795.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1957 Ludas Matyi XIII. évf. 1-40. számai egybekötve (nem teljes évfolyam), 1957. febr. 21.- nov. 21. Félvászon-kötésben, néhány lap sérült.
17796.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

1958 Füles magazin teljes évfolyama két kötetben, II. évf. 1-52. sz. Egészvászon-kötésben, jó állapotban.
17797.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56

1959 Füles magazin teljes évfolyama két kötetben, III. évf. 1-52. sz. Egészvászon-kötésben, jó állapotban, a borítón minimális kopottsággal.
17798.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

cca 1960-65 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x23,5 cm
17799.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

17800.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1960 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x23,5 cm
17801.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

cca 1960-80 Megállapodás a Magyar Népköztársaság kormánya és a Bolgár Népköztársaság kormánya között légiforgalom tárgyában, hatálybalépett: 1949. július 12. Bp., Közdok. 6+4 p. Kiadói papírkötés, borítón tollas firkával.
17802.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1960 Blumen von Heiligen Lande Jerusalem. Szuveníralbum, szárírott, préselt növényekkel, sérült vászonkötésben.
17803.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

1962 Füles évkönyv (az első megjelent szám), kiadói papírkötés, 256 p.
17804.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

1963 Füles évkönyve, kiadói papírkötés, 240 p.
17805.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1963 MTI Bizalmas Tájékoztató 170. sz., 1963. júl. 22., zárt terjesztésű kiadvány, számozott, 15 p.
17806.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft