Nyomtatványok

Tételek száma: 425

11 db magyar városokat, tájakat bemutató, turisztikai prospektus: Fertőd, Pannonhalma, Sopron, Vas megye, stb.
17867.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

21 db vegyes régi szentkép
17868.

21 db vegyes régi szentkép

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Petőfi Sándort és József Attilát bemutató képes mappák, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 2 db
17869.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

5 db modern lovas poszter, változó méretben és állapotban
17870.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Oravala Ágoston: A parasztpróféta. Életrajzi regény. Ford.: Podmaniczky Pál. Gépirat. Félvászon-kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel, 373 p.
17871.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Porcelán márkajelzésekről készített (fénymásolt/nyomtatott) összeállítás + Zsolnay prospektusok, újságcikkek
17872.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Amerika (USA) nemzeti parkjait, természeti látnivalóit bemutató prospektusok (Yosemite, Utah State Parks, San Francisco Bay City Guide, stb.), össz. 14 db
17873.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17874.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

17875.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Japán fametszet után készült modern ofszet nyomat, 21x30 cm, üvegezett fakeretben.
17876.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Szinyei nyomat. papír, nyomat, 73x56 cm, keretezett, üvegezett, . dekoratív
17877.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17878.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft