Nyomtatványok

Tételek száma: 425

1956 A Magyar Forradalmi Ifjúmunkás Szövetség röplapja, jó állapotban, 20,5x14,5 cm
17783.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1956 Népszabadság, a Magyar Szocialista Munkáspárt lapja I. évf. 19. száma, 1956. nov. 28., a címlapon: ,,Véget kell vetni a bizonytalanságnak, induljon el minden területen a pártmunka - A falusi helyzetről", illetve egyéb hírek. Kis lapszéli sérüléssel, 4 p.
17784.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1956 Szabad Nép, a Magyar Dolgozók Pártjának központi lapja 1956. október 29-i száma, a címlapon: ,,Nagy Imre rádiónyilatkozata - Azonnal kivonják a szovjet csapatokat Budapestről [...] Megszűnik az Államvédelmi Hatóság", illetve egyéb hírek. Néhány kis sérüléssel, az utolsó oldalon ceruzás feljegyzésekkel, 4 p.
17785.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1956 Népszava 1956. október 30-i száma, a címlapon: ,,A honvédség csapatai [...] a VIII. kerületben megkezdték a szovjet csapatok felváltását", Tito levele, illetve egyéb hírek. Kis lapszéli sérülésekkel, 6 p.
17786.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1956 Magyar Honvéd, a Magyar Honvédség Lapja I. évf. 11. száma, 1956. nov. 23., a címlapon: ,,Kik kaphatnak kivándorló útlevelet - Az első melbourne-i eredmények - A Budapesti Munkástanács felhívása a munka felvételére", illetve egyéb hírek, 4 p.
17787.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1956 A Népszabadság 7 db száma, 1956. nov. 23. - dec. 13., az egyik szám címlapján október 23-ról megemlékező írással, vegyes állapotban
17788.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1956 Az Érdekes újság első, induló fél évfolyama, bekötve, jó állapotban
17789.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1956 Diósgyőri Munkás. I. évf. 1. szám. 1956. dec. 24. A 3. oldal nyomdahibás, a 3 oldal külső fele egy másik lapra lett nyomtattva, 4 p.
17790.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1957 Érdekes Újság II. évfolyam 2. féléve egybekötve, sérült félvászon kötésben.
17791.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1957 "Kis Technikus Könyvtár sorozatban megjelent műlapok, 1-20 lap. Sérült tokban.
17792.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1957 ÁKV antikvár könyvjegyzék, 2 sztl. lev.
17793.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1957 A Soproni Szemle c. magazin teljes évfolyama
17794.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft