Zenetörténet, Kották, Hangszerek

Tételek száma: 45

Kalmár Tibor - Hetényi Heidlberg Albert: Budapest te legszebb város. Bp., én., Léderer István, 4 p.
17775.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Salver Béla: Szombaton este... Slow-Fox. Bp., én., Nádor Kálmán, 4 p. Art deco borítóval (Nasser M. 1930.) Papírkötés, kissé sérült. + Grósz Alfréd - Seress Béla: Móric. Kuplé a Fővárosi Orfeumban énekli Gyárfás Dezső. Bp., én., Bárd Ferenc, 6 p. Papírkötés, szakadt borítóval.
17776.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1920-1940 6 db régi német nyelvű kotta, a borítókon art deco illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel.
17777.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Felix Mendelssohn Bartholdy's Sämmtliche Werke. Lieder für eine Singstimme mit Pianoforte Begleitung. Hrsg. von Alfred Dörffel. Leipzig,én. ,C. F. Peters, 176 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
17778.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Queen. A rock koronás királyainak teljes, képekkel illusztrált története. H.n., é.n., Cartaphilus Könyvkiadó. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Egészvászon kötésben, hibátlan
17779.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Kerényi György-Bajeczky Benjamin(szerk.): Énekes ábécé. Bp., 1940, Magyar Kórus. Pünkösti Árpád aláírásával. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
17780.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1945 Munkács, H. Bathó János (1872-1956) nótaszerző autográf aláírása és sorai két dalának kottáján (1. Láttam én már... 2. Katonadal), beragasztott arcképpel, 2 sztl. lev.
17781.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Képes magyar jazztörténet. Kiállítási katalógus. Szerk.: Simon Géza Gábor. Bp., 2015, Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
17782.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

3 db zenei könyv: Dobszay László: A hangok világa; Szolfézs példatár I., Kodály Zoltán: Bicinia Hungarica
17783.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Muharay Elemér, Bartók János: Balladamondó könyv. H.n., é.n., Szépmíves Műhely. 143 p. Kiadói papírkötésben, gerincen apró sérüléssel, kissé foltos borítóval, foltos lapokkal.
17784.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Orrin Keepnews - Bill Grauer, Jr.: A Pictorial History of Jazz. People and Places from New Orleans to the Sixties. New York, 1981, Bonanza Books. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
17785.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

William P. Gottlieb: The Golden Age of Jazz. Text and Photographs by - - . New York, 1979, Simon and Schuster. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
17786.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft