Zenetörténet, Kották, Hangszerek

Tételek száma: 45

1943-1961 3 db brazil kotta, portugál nyelven, hozzá mellékelve magyar fordítás és fonetikus átírás 2 gépelt oldalon
17787.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

A magyar népzene tára VIII/A-B.: Népdaltípusok 3-4. Sajtó alá rendezte: Vargyas Lajos. Bp., 1992., Akadémiai Kiadó - Balassi. Kiadói egészvászon-kötések, volt könyvtári példány.
17788.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Tánczenei Fesztivál 1966. A döntőbe jutott 12 szám. +  Táncdalfesztivál 68. + Táncdalfesztivál 69/1-2. Bp., 1966-1969, Zeneműkiadó. Kiadói papírkötések.
17789.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Együtteseink műsorából XIII.: Horváth Győző: Rábaközi gyermekjátékok. Czifra Jánosné - Harmath Lajos: Pöröm-pöröm, Örzsike. Györgyfalvay Katalin: Járd meg a fertájt. Pécsiné Ács Sarolta - Tóth Ferenc: Vízigéző. Bp.,én.,Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói kissé kopott papírkötésben.
17790.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Bartók Béla: Cantata Profana. A kilenc csodaszarvas. Kroó György előszavával, Réber László rajzaival. Bp., 2016, Editio Musica. Megjelent 1000 példányban. Kiadói műbőr kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17791.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Henrich Fiehn okarina, kerámia, cca 19. sz vége, minimális kopással, jelzett, h: 18 cm
17792.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

10 db régi német gramofon lemez
17793.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

10 db régi magyar gramofon lemez
17794.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Weltmeister bordó tangóharmonika, jó állapotban, hangolást igényel, 40x34 cm
17795.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Régi bendzsó, kis sérüléssel a dobon. 60 cm, tokkal
17796.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Galotta tangóharmonika verseny eredeti dobozában, működő, jó állapotban .Tok sérült. 40x42 cm
17797.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Zenei lexikon. A zenetörténet és zenetudomány enciklopédiája. I-II. köt. Szerk.: Szabolcsi Bence és Tóth Aladár. Számos képtáblával és szövegillusztrációval. Bp., 1930-1931, Győző Andor (Hungária Hírlapnyomda). Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban, minimális kopással, szép állapotban
17798.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft