Zenetörténet, Kották, Hangszerek Tételek száma: 45
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3187219
17787
474
Music, Musical notes, Instruments
1943-1961 3 db brazil kotta, portugál nyelven, hozzá mellékelve magyar fordítás és fonetikus átírás 2 gépelt oldalon 3196975
17788
474
A magyar népzene tára VIII/A-B.: Népdaltípusok 3-4. Sajtó alá rendezte: Vargyas Lajos. Bp., 1992., Akadémiai Kiadó - Balassi. Kiadói egészvászon-kötések, volt könyvtári példány. 3197369
17789
474
Tánczenei Fesztivál 1966. A döntőbe jutott 12 szám. + Táncdalfesztivál 68. + Táncdalfesztivál 69/1-2. Bp., 1966-1969, Zeneműkiadó. Kiadói papírkötések. 3171726
17790
474
Együtteseink műsorából XIII.: Horváth Győző: Rábaközi gyermekjátékok. Czifra Jánosné - Harmath Lajos: Pöröm-pöröm, Örzsike. Györgyfalvay Katalin: Járd meg a fertájt. Pécsiné Ács Sarolta - Tóth Ferenc: Vízigéző. Bp.,én.,Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói kissé kopott papírkötésben. 3201086
17791
474
Bartók Béla: Cantata Profana. A kilenc csodaszarvas. Kroó György előszavával, Réber László rajzaival. Bp., 2016, Editio Musica. Megjelent 1000 példányban. Kiadói műbőr kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 3149412
17792
474
Henrich Fiehn okarina, kerámia, cca 19. sz vége, minimális kopással, jelzett, h: 18 cm 3214163
17793
474
10 db régi német gramofon lemez 3214162
17794
474
10 db régi magyar gramofon lemez 3216197
17795
474
Weltmeister bordó tangóharmonika, jó állapotban, hangolást igényel, 40x34 cm 3215475
17796
474
Régi bendzsó, kis sérüléssel a dobon. 60 cm, tokkal 3215523
17797
474
22000
Galotta tangóharmonika verseny eredeti dobozában, működő, jó állapotban .Tok sérült. 40x42 cm 3218103
17798
474
4400
Zenei lexikon. A zenetörténet és zenetudomány enciklopédiája. I-II. köt. Szerk.: Szabolcsi Bence és Tóth Aladár. Számos képtáblával és szövegillusztrációval. Bp., 1930-1931, Győző Andor (Hungária Hírlapnyomda). Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban, minimális kopással, szép állapotban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft