Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 68

20490.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

20491.

Kikiáltási ár:
800 Ft

20492.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

20493.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

20494.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

20495.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Dr. Mingtang Xu - Dr. Berend Róbert: A Chi Kung világa. Ősi kínai egészségmegőrző módszer. Bp., 2008, Bioenergetic Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20496.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Bollinger O[ttó]: A kórboncztan alapvonalai. Atlaszszal. [A kórboncztan atlasza.] II. köt.: A húgyszervek, az ivarszervek, az idegrendszer, a csontok. Ford.: Krompecher Ödön és Minich Károly. Lehmann-féle Orvosi kézi atlaszok IV. Bp.,[1897] ,Singer és Wolfner, VIII+151 p. + 52 t. Kiadói egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel, kissé kopott borítóval, egy tábla kijár.
20497.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft