https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 68

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
David Carter: Butterflies and Moths in Britain and Europe. Designed by Roger Philips. London, 1982., Pan Book. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötés.
1
20478.

David Carter: Butterflies and Moths in Britain and Europe. Designed by Roger Philips. London, 1982., Pan Book. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1920 Agenda Médical Wellcome. Orvosi zsebnaptár. Londonban kiadott munka, tele magyar nyelvű szövegekkel, magyar orvosokról szóló francia nyelvű szövegekkel. Tanulmány: Orvosi tudomány a magyarok őseinél. London, cca 1917. Burroghs Wellcome & CIe. Aranyozott, dombornyomott Egészvászon kötésben.
1
20479.

cca 1920 Agenda Médical Wellcome. Orvosi zsebnaptár. Londonban kiadott munka, tele magyar nyelvű szövegekkel, magyar orvosokról szóló francia nyelvű szövegekkel. Tanulmány: Orvosi tudomány a magyarok őseinél. London, cca 1917. Burroghs Wellcome & CIe. Aranyozott, dombornyomott Egészvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Scherter Judit: Nők, délutáni fényben. Klimaxkönyv. A szerző, Scherter Judit (1945 - 2013) által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2008, Athenaeum. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
20480.

Scherter Judit: Nők, délutáni fényben. Klimaxkönyv. A szerző, Scherter Judit (1945 - 2013) által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2008, Athenaeum. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Pándy Mária - Ranschburg Jenő - Popper Péter: Láthatatlan ellenségek. Gyávaság, gyűlölet, erőszak. A szerző, Pándy Mária (1951-) szexuálpszichológus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Az élet dolgai. [Bp.], 2007, Saxum - Affarone. Kiadói papírkötés.
1
20481.

Pándy Mária - Ranschburg Jenő - Popper Péter: Láthatatlan ellenségek. Gyávaság, gyűlölet, erőszak. A szerző, Pándy Mária (1951-) szexuálpszichológus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Az élet dolgai. [Bp.], 2007, Saxum - Affarone. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
David Carter: Butterflies and Moths in Britain and Europe. Designed by Roger Philips. London, 1982., Pan Book. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötés.
1
20482.

David Carter: Butterflies and Moths in Britain and Europe. Designed by Roger Philips. London, 1982., Pan Book. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
W. Baer: Die Chemie des praktischen Lebens. Zweiter Band. Leipzig, 1860, Otto Wigand. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, sérült, szétvált kötéssel, kissé foltos lapokkal.
1
20483.

W. Baer: Die Chemie des praktischen Lebens. Zweiter Band. Leipzig, 1860, Otto Wigand. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, sérült, szétvált kötéssel, kissé foltos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Állathatározó I-II. köt.: Szerk.: Móczár László. Bp., 1969, Tankönyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötések, az I. kötet kissé szakadt kiadói papír védőborítóban, a II. kötet laza, kissé sérült kötéssel.
1
20484.

Állathatározó I-II. köt.: Szerk.: Móczár László. Bp., 1969, Tankönyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötések, az I. kötet kissé szakadt kiadói papír védőborítóban, a II. kötet laza, kissé sérült kötéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Julius F von Hann: Handbuch der Klimatologie III. Buch II. Theil.. Stuttgart, 1911. Engelhorns Nachf. 713 p. Fűzbe, borító nélkül, elvált
1
20485.

Julius F von Hann: Handbuch der Klimatologie III. Buch II. Theil.. Stuttgart, 1911. Engelhorns Nachf. 713 p. Fűzbe, borító nélkül, elvált

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dudich Endre - Loksa Imre: Állatrendszertan. Bp., 1969, Tankönyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban.
1
20486.

Dudich Endre - Loksa Imre: Állatrendszertan. Bp., 1969, Tankönyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Yuan Xiang: Kínai gyógygolyók. Bp., 2002, Terebess. Kiadói papírkötésben, újszerű állapotban.
1
20487.

Yuan Xiang: Kínai gyógygolyók. Bp., 2002, Terebess. Kiadói papírkötésben, újszerű állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
2
 
C. Capellmann: Pastoral-Medizin. Paderborn, 1914, Bonifacius. 17., átdolgozott és bővített kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott félbőrkötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, címlapon intézményi bélyegzővel.
1
20488.

C. Capellmann: Pastoral-Medizin. Paderborn, 1914, Bonifacius. 17., átdolgozott és bővített kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott félbőrkötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, címlapon intézményi bélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jürgen Neffe: Einstein. Einge Biographie. [Hamburg], 2005, Rowohlt Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói foltos, hullámos papír védőborítóban.
1
20489.

Jürgen Neffe: Einstein. Einge Biographie. [Hamburg], 2005, Rowohlt Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói foltos, hullámos papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz