Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 463

Christopher Sandford: Clapton. Edge of Darkness. London, 1994, Victor Gollancz. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
21196.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

21197.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

21198.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Irodalmi lexikon. Szerk.: Benedek Marcell. Sok száz szövegképpel és 88 képes táblával. Bp., 1927, Győző Andor. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, enyhén kopott gerinc
21199.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Shakspere minden munkái. Fordítják többen [Arany János, Arany László, Ács Zsigmond, Greguss Ágost, Győry Vilmos, Lévay József, Lőrincz Zsigmond, Petőfi Sándor, Szász Károly, Vörösmarty Mihály]. Kiadja a Kisfaludy Társaság. 11-12. kötet egybe kötve. Shakspere színművei. Pest, 1871. Ráth Mór. 341 +276 p, 2 sztl lev. Aranyozott, festett egészvászon kötésben. Jó állapotban
21200.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Weöres Sándor: Psyché. Bp., 1972, Magvető. 1. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.
21201.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

21202.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Bálint Aladár: M. U. Dr. Darvas. Kassa, 1931, Kazinczy. 212 p. A könyv címlapját Kron László rajzolta. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, kissé sérült borítóval, kissé egyenetlen lapélekkel.
21203.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Tacitus, Cornelius: Tberius és kora (Kr. u. 14-19.) Annales I-II. 1943, Parthenon. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
21204.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Magtimguli Piragi: Álmunkban múlik el. A kötet a mű mindkét létező magyar fordítását tartalmazza: Tandori Dezső és Vámbéry Ármin tollából. Bp., 1983, Európa. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.Megjelent 1000 példányban!
21205.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Alexandra Rachmanova: Irgalom! Ford.: Benedek Marcellné. Bp.,én.,Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, kissé szakadt papír védőborítóban.
21206.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Száz vers. Görög, latin, angol, francia, német, olasz válogatott költemények eredeti szövege és magyar fordítása. Összeáll.: Szerb Antal. Bp, 1943,Officina. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a külső boríték szakadt.
21207.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft