Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 463

21557.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

21558.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

21559.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Abulkászim Manszúr Firdauszí: Királyok könyve. [Sáhnáme]. Ford.: Devecseri Gábor. Bp., 1979, Magyar Helikon. Kiadói műbőr-kötés, részben kissé fakó borítóval, kiadói papír védőborítóban. Számozott (1282./2000) példány.
21560.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. Szerk.: Dr. Mikes Lajos. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal, könyvdíszekkel illusztrálva. A borító illusztrációja Falus Elek munkája. Kiadói egészvászon-kötés, erősen kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
21561.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

21562.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

M. Prawdin: Őrül Johanna. Történeti regény. Korok és Hősök regényei. Balla Antal bevezető tanulmányával. Ford.: Juhász Vilmos. Bp., 1939, Dante. Kiadói papírkötés, foltos, javított, kopott, kissé szakadozott kiadói papír védőborítóban.
21563.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft