Tormay Cecile: Két forradalom. Részletek Tormay Cecile Bujdosó Könyvéből. Nemzeti Könyvtár 73-74. sz. Bp., (1942), Nemzeti Könyvtár, (Stádium-ny.), 127+1 p. A borító Fáy Dezső munkája. Kiadói papírkötés,kopott borítóval, a címlap és az utána követő lap foltos, a címlapon bélyegzéssel.