Darnay Kálmán: Kaszinózó táblabírák. II. kötet. (Korfestő történeti tréfák.) Egykorú képekkel. Írta --. A szerző által DEDIKÁLT példány! Bp., 1928., Athenaeum, 229 p.+ 7 t. Kiadói kopott, foltos aranyozott egészvászon-kötés.