Metszetek Tételek száma: 81
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3192994
11759
471
Engravings
cca 1900 sedeni báró Ambrozy család címere. Litografált címerrajz 13x9 cm, lap 25x35 cm 3192986
11760
471
Engravings
cca 1900 Az Temesvár címere. Litografált címerrajz d: 11 cm, lap 25x35 cm 3192988
11761
471
Engravings
cca 1900 Versecz címere. Litografált címerrajz d: 11 cm, lap 25x35 cm 3192990
11762
471
Engravings
cca 1900 Fehértemplom ( Bela Crkva, németül Weißkirchen, románul Biserica Alba Serbia) címere. Litografált címerrajz 14x16 cm, lap 25x35 cm 2995712
11763
471
Engravings
cca 1860 A Föld allegóriája. litográfia Nagy méretű 60x80 cm. H. Gerhart Wien. 3155710
11764
471
Engravings
Beomailier eim Türckische orden persson- Török rendi személy. Színezett rézmetszet XVIII. sz. Üvegezett, rossz állapotú keretben 17x27 cm 3155699
11765
471
Engravings
Török zenész. Színezett rézmetszet XVIII. sz. Üvegezett, rossz állapotú keretben 17x27 cm 3051810
11766
471
Engravings
Das Russische Schloss Cremmelin in der Stadt Moscau. - A moszkvai Kreml rézmetszetű képe, Üvegezett keretben 9x14 cm / Copper plate engraving of the Cremlin In Moscow, Russia 3051808
11767
471
Engravings
A. die Vestung Ivangorod - Ivangorod rézmetszetű képe, Üvegezett keretben 9x14 cm 3167115
11768
471
Engravings
1788 Horányi Elek (1736-1809) piarista szerzetes, irodalomtörténész, tudománytörténész rézmetszetű portréja (Alexius Horányi de CC RR: Schol. Piar Nat. Budae XV. Febr. MDCCXXXVI.) Anton Tischler rézmetszete, Pest, 1788, 17x11 cm 3172892
11769
471
4800
Engravings
Béla választ korona és kard között 1059. Nagy méretű litográfia. ca 1860 Marastoni József, Véber Henrik után. Lap alján képet nem érő folttal 40x58 cm 2749981
11770
471
Engravings
cca 1880 Wilhelm von Zimburg (1848-1902): Franz Ludwig Herzog von Bayern, 1. Oberst-Inhaber von Hoch- und Deutschmeister, (Franz Ludwig von Pfalz-Neuburg (1664-1732)), kőnyomat, 25x15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft