Metszetek

Tételek száma: 81

cca 1840-1850 Dunai látkép (Donaulandschaft Paesaggio sul Danubio), acélmetszet, Ignaz Raffalt után J. Richter, Triest, V. der Kunstl. Anstalt des Österreichischen Lloyd, foltos, 20x14 cm
11740.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Gabriel Metsu (1629-1667): Die Wildbrethändlerin [A vadhúskereskedőnő], litográfia, papír, Dresden, Königliche Gemälde - Galerie, Hrsg. Franz Hanfstaengl, foltos, a szélén kis szakadással, kis lyukkal, 44x34 cm, teljes: 67x51 cm
11741.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1860 Gozsdu Manó (1802-1870) magyarországi román jogász, politikus, mecénás arcképe, fametszet, papír, 22x16 cm
11742.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Eduard Swoboda (1814-1902): Johann Baptist Preleuthner (1807-1897) szobrász portréja. Litográfia, papír, jelzés nélkül, foltos, 16x20 cm
11743.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Eduard Swoboda (1814-1902): Portré (Fritsch?). Litográfia, papír, jelzés nélkül, kissé foltos, paszpartuban, 16x20 cm
11744.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1877 Divatkép menyasszonnyal és hölgyekkel, az Illustrirte Frauen-Zeitung márc. 5 számából. Színes rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. paszpartuban. 27x19 cm
11745.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1891 Divatkép menyasszonnyal és kislánnyal, a francia Le Moniteur de la Mode c. magazin 51. számából. Színes rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Lap teteje kartonra rögzítve. 30x22 cm
11746.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Luigi Rubio (1797-1882) után, Abel Lurat (1829-1890) metszése: Velencei hölgy portréja. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Paszpartuban. Kissé foltos. 43,5x33 cm
11747.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1850 Jan Sobieski lengyel király és Kieystut litván nagyfejedelem litografált portréja. /  cca 1850 Lithographed portrait of Polish King Jan Sobieski and Lithuanian Grand Duke Kieystut.20x26 cm
11748.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

cca 1900 Az Andreovics család címere. Litografált címerrajz 13x9 cm, lap 25x35 cm
11756.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1900 A báró Appel család címere. Litografált címerrajz 13x9 cm, lap 25x35 cm
11757.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1900 A váradiai báró Baich család címere. Litografált címerrajz 13x9 cm, lap 25x35 cm
11758.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft