Klf. alkotók: 14 db acélmetszet, klf. külföldi, többségében német és svájci. XIX. sz. közepe. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, klf. méretekben
1858 Talányok (képrejtvények) Női hímzetmunkák. Divatkép.. műmelléklet a Hölgyfutárhoz. szerk: Tóth Kálmán. Rohn A. Pest, 1858. nagy méretű litográfia 38x57 cm
Peter Speeth (1772-1831), Georg Primavesi (1774-1855): A heidelbergi kastély terasza (Der Altan des Heidelberger Schlosses). Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Sérült, javított. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 29,5x42 cm