Metszetek

Tételek száma: 81

11807.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Rembrandt van Rijn (1606-1669) után: Portré. Heliogravűr, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 20x15 cm
11808.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1858 Talányok (képrejtvények) Női hímzetmunkák. Divatkép.. műmelléklet a Hölgyfutárhoz. szerk: Tóth Kálmán. Rohn A. Pest, 1858. nagy méretű litográfia 38x57 cm
11809.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

cca 1800 Bouquet deu Mois d' Auoust, színezett metszet, 51×31 cm
11810.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

cca 1800 Virágcsokor, színezett metszet, feliratozva, 44×31 cm
11811.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

cca 1890 18 db vegyes témájú metszet, litográfia, a Pallas lexikonból 30x24 cm jó állapotban Gőzgép, gőzhajók, hajók.
11812.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

A vad kérő látogatása, rézkarc, papír, jelzett, számozott (47./100), 7x4 cm
11813.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1890 17 db állatos, növényes litográfia, a Pallas lexikonból 30x24 cm jó állapotban
11814.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Peter Speeth (1772-1831), Georg Primavesi (1774-1855): A heidelbergi kastély terasza (Der Altan des Heidelberger Schlosses). Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Sérült, javított. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 29,5x42 cm
11815.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft