Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 164
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3184284
22156
470
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) filigrán karkötő, jelzett, 6g 3181814
22157
470
Ezüst (Ag) fűszerkínáló, jelzett, nettó: 32,8g 3155267
22158
470
2 darab aranyozott ezüst (Ag) nyaklánc, egyik gyöngyház kámea medállal, jelzettek. 3161796
22159
470
42000
Mokkás tálca. Ezüst (Ag) "1940 .... és a magyar haza" felirattal. feltehetően az Erdélyi bevonulásra utalva. Poncolt, Dianás jelzéssel, jelzett. 226 g 32x16 cm 3183962
22160
470
Ezüst (Ag) füles kínáló, jelzett (mesterjeggyel), d: 11 cm, nettó: 192 g 3181816
22161
470
Ezüst (Ag) fűszerkínáló pár, jelzett, nettó: 85g 3019435
22162
470
32000
Antik biedermeier ezüst tejmerő kanál Pest, 1837 FS mesterjeggyel, h: 22,5 cm, d: 6 cm, 84 g 3160129
22163
470
32000
Ezüst (Ag) cigarettatárca, jelzett, 1936, nettó: 175g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft