Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 164
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3180106
22132
470
2200
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) csillag és szív mintákkal díszített gyűrű, méret: 53-54, nettó: 6,6g 3180107
22133
470
2200
3 darab ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, nettó: 11,5g 3180121
22134
470
Ezüst (Ag) bross / nyaklánc, karneol berakással, jelzett, bruttó: 13,5g 3180112
22135
470
4800
Ezüst (Ag) fülbevaló pár, filigrán díszítéssel, kő berakással, jelzett, bruttó: 12g 3180122
22136
470
40000
Arany (Au) fülbevaló pár, 14k, ametiszt kövekkel, jelzett, bruttó: 6,9g 3180053
22137
470
Ezüst (Ag) mandzsetta gomb pár és nyakkendő szorító, borostyán berakásokkal, jelzett, bruttó: 13,2 g 3180718
22138
470
Ezüst (Ag) 3 darab gyűrű és klipsz pár, jelzett, bruttó: 22,8g 3161755
22139
470
26000
6 darabos kiskanál készlet, Ezüst (Ag) 1875-80-as ezüst florin érmékből. aranyozott 116 g 12 cm 3161697
22140
470
24000
6 db ezüst (Ag) teáskanál készletben, h: 14,5 cm, jelzett 136 g 3019503
22141
470
9500
Antik ezüst nagykanál Székesfehérvár 40 g 3019511
22142
470
19000
Antik ezüst leveses kanál Nagyvárad, ca 1850 13 latos finomságjellel, PR mesterjeggyel 57 g 3019392
22143
470
9500
2 db antik ezüst kanál kiskanál, 1840 Bécs IK? msterjeggyel + 1862 Bécs TD mesterjeggyel 42 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft