Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 164

Ezüst (Ag) csillag és szív mintákkal díszített gyűrű, méret: 53-54, nettó: 6,6g
22132.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

3 darab ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, nettó: 11,5g
22133.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Ezüst (Ag) bross / nyaklánc, karneol berakással, jelzett, bruttó: 13,5g
22134.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst (Ag) fülbevaló pár, filigrán díszítéssel, kő berakással, jelzett, bruttó: 12g
22135.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Arany (Au) fülbevaló pár, 14k, ametiszt kövekkel, jelzett, bruttó: 6,9g
22136.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Ezüst (Ag) mandzsetta gomb pár és nyakkendő szorító, borostyán berakásokkal, jelzett, bruttó: 13,2 g
22137.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst (Ag) 3 darab gyűrű és klipsz pár, jelzett, bruttó: 22,8g
22138.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

6 darabos kiskanál készlet, Ezüst (Ag) 1875-80-as ezüst florin érmékből. aranyozott 116 g 12 cm
22139.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

6 db ezüst (Ag) teáskanál készletben, h: 14,5 cm, jelzett 136 g
22140.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Antik ezüst nagykanál Székesfehérvár 40 g
22141.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

22142.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

2 db antik ezüst kanál kiskanál, 1840 Bécs IK? msterjeggyel + 1862 Bécs TD mesterjeggyel 42 g
22143.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft